איך מזמינים צ'קים?

להזמנת צ'קים, היכנס מקוון לאתר הבנק שלך והתחבר. לאחר מכן נווט למיקום שירותי החשבון באתר הבנק שלך, שם תוכל להזמין צ'קים. אמת את שמך, כתובתך, מספר החשבון ומספר הניתוב שלך לפני שתשלים את הזמנתך, ואז צפה ביתרת חשבונך לקבלת ניכוי בעלות ההמחאות שלך. לחלופין, אתה יכול לחפש באינטרנט ספק פחות יקר. יהיה עליך לספק את שמך, כתובתך, בנקך, מספר חשבון ומספר הניתוב שלך כדי לבצע את ההזמנה. כדי ללמוד כיצד להזמין צ'קים של קופה מהבנק שלך, המשך לקרוא!

אתה יכול להזמין צ'קים דרך ספק צד שלישי מקוון
אם אינך רוצה להזמין צ'קים דרך הבנק שלך, או אם אתה פשוט רוצה לחפש עסקה טובה יותר, אתה יכול להזמין צ'קים דרך ספק צד שלישי מקוון.

המחאות נייר הן אחת הדרכים הנפוצות להוצאת תשלומים, בין אם מחשבון צ'קים עסקי או אישי. חשוב שפרטי הקשר והמידע הפיננסי שלך יוצגו במדויק בכל צ'ק כדי להבטיח שהתשלום שלך יתקבל. כאשר אתה מוצא את עצמך חסר את המחאות הנייר, תוכל להזמין יותר דרך המוסד הבנקאי שלך או באמצעות ספק צ'קים של צד שלישי.

שיטה 1 מתוך 4: בקשת צ'קים באופן מקוון מהבנק שלך

 1. 1
  בקר באתר הבנק שלך. כדי להזמין צ'קים מהבנק שלך, יהיה עליך לבקר באתר הבנק או איחוד האשראי שלך. אם מעולם לא ביקרת באתר שלהם לפני כן תוכל פשוט לחפש באינטרנט את הבנק שלך או איחוד האשראי שלך.
  • אם אתה מזמין צ'קים בפעם הראשונה, ייתכן שתצטרך לבקר בבנק שלך באופן אישי או להתקשר בטלפון כדי שהבנק שלך יאמת את זהותך ופרטי חשבונך.
 2. 2
  הזן את מזהה המשתמש והסיסמה שלך. אם כבר יש לך חשבון מקוון, הזן את שם המשתמש שלך או תעודת הזהות והסיסמה שלך כדי לגשת לדף הבנקאות שלך. אם אתה נרשם בפעם הראשונה תצטרך לאשר את זהותך, את פרטי חשבונך, וסביר להניח שתצטרך לבחור מזהה משתמש וסיסמה, אם כי התהליך ישתנה מעט לפי בנק.
  • תהיה שונות מסוימת מבנק אחד למשנהו, אך ככל הנראה תצטרך להזין את מספר החשבון שלך, מספר הכספומט / כרטיס החיוב שלך, PIN הכספומט שלך, וחלק ממספר הביטוח הלאומי שלך או חלקו.
 3. 3
  נווט אל פרטי חשבונך. שוב תהיה שונות מסוימת מאתר בנק אחד למשנהו. יהיה עליך לבחור באפשרות 'החשבון שלי', 'חשבון הבדיקה' או 'שירותי חשבונות', בהתאם למוסד הפיננסי שלך.
  • עבור לקוחות בנק אירופה תעבור ל"עזרה ותמיכה ", ואז תבחר באפשרות" חשבונות בדיקה וחיסכון ". משם, פשוט לחץ על "הזמנת צ'קים", ותוכל להתאים אישית את עיצוב הצ'קים שלך.
  • עבור לקוחות סיטיזנס בנק, נווט למקטע "שירותי חשבונות" ובחר "צ'קים להזמנות".
  • עבור לקוחות JPMorgan Chase, תלחץ על הכרטיסייה "מרכז לקוחות", נווט אל "נהל חשבונות" ובחר "הזמנת פנקסי צ'קים או תלושי הפקדה".
  • עבור לקוחות TD Bank, בחר בכרטיסייה "שירות לקוחות" ובחר "בדיקות הזמנה".
  • עבור לקוחות וולס פארגו, בחר "שירותי חשבון" ולחץ על "הזמנת צ'קים והפקדת כרטיסים".
 4. 4
  עדכן ואשר את המידע שלך. לפני שתסיים את הזמנת הצ'ק שלך, יהיה עליך לעדכן את כל המידע שעשוי להשתנות. אם כל המידע שלך עדיין זהה, תצטרך פשוט לאשר שפרטי חשבונך נכונים.
  • אמת את שמך וכתובתך. אם עברת מאז שהזמנתך ההמחאות האחרונות שלך, או אם אתה יודע שתעבור לכתובת חדשה בעתיד המיידי, הקפד לעדכן את הכתובת שלך במידע העדכני ביותר. אם שינית את שמך (למשל לאחר הנישואין), תרצה לעדכן גם את המידע הזה, אם כי עבור שינויים בשמות ייתכן שיהיה עליך ליצור קשר עם נציג הבנק בטלפון או באופן אישי.
  • אמת את מספר החשבון ו / או מספר הניתוב שלך כדי לאשר שאתה מזמין צ'קים עבור חשבון הצ'ק הנכון. אם יש לך מספר חשבונות בדיקה, ודא שאתה בוחר צ'קים עבור החשבון הנכון.
 5. 5
  השלם את ההזמנה והמתין. לאחר שבחרת בעיצוב השיק שלך ועדכנת / אישרת את פרטיך, תוכל לסיים את הזמנתך. עלות הזמנת המחאות תשתנה מבנק אחד למשנהו, אך לא אמורה להיות יקרה במיוחד (בדרך כלל בסביבות 19 אירו או פחות). יתכן שתצטרך למסור את פרטי כרטיס האשראי / החיוב שלך, או שהבנק שלך עשוי לאפשר לך למשוך את העלות מחשבון הבדיקה שלך. ואז פשוט תמתין שההמחאות החדשות יגיעו.
  • המחאות שלך יגיעו בדואר. הזמן שלוקח להדפסת ושליחת הצ'קים שלך ישתנה, תלוי בבנק שלך ואפשרויות המסירה שתבחר. בנקים מסוימים מציעים משלוח מזורז, אך תצטרך לשלם יותר עבור אפשרות זו.
  • תלוי בבנק שלך, ייתכן שתוכל לעקוב באופן מקוון אחר סטטוס המסירה של ההמחאות שלך. בדוק בכרטיסייה "בדיקות הזמנה" בסעיף החשבון המקוון של הבנק שלך. אם הבנק שלך מציע שירות זה, אתה אמור לראות משהו כמו "בדוק את מצב ההזמנה".
כדי להזמין צ'קים מהבנק שלך
כדי להזמין צ'קים מהבנק שלך, יהיה עליך לבקר באתר הבנק או איחוד האשראי שלך.

שיטה 2 מתוך 4: קבלת צ'קים ברשת מספק

 1. 1
  בחר ספק מקוון. אם אינך רוצה להזמין צ'קים דרך הבנק שלך, או אם אתה פשוט רוצה לחפש עסקה טובה יותר, אתה יכול להזמין צ'קים דרך ספק צד שלישי מקוון. אתה יכול לחפש באינטרנט כדי למצוא את העסקאות הטובות ביותר על ידי הזנת "צ'ק הזמנות באינטרנט" או "הזמנות צ'קים זולות" במנוע חיפוש.
  • ודא שהאתר בו אתה משתמש מאובטח ולגיטימי. לאחר שמצאת שירות צ'ק בעלות נמוכה, כדאי לך לחפש באינטרנט ביקורות של שירות / חברה זה כדי להבטיח שהם אינם חברת רמאות או הונאות.
 2. 2
  ספק את המידע שלך. אם אתה מזמין באמצעות ספק צד שלישי, יהיה עליך לספק לאתר את פרטי חשבונך. בשונה מאתר הבנק שלך, ספק הצד השלישי לא יוכל פשוט לקשר עם חשבון הבנק שלך. אם כבר יש לך צ'קים קיימים מהבנק שלך, המידע שלך יהיה על השיקים. אם לא, יתכן שתצטרך ליצור קשר עם הבנק שלך כדי ללמוד מידע זה. יהיה עליך לספק:
  • מספר הניתוב של הבנק שלך (הנתון בן תשע הספרות הממוקם בפינה השמאלית התחתונה של המחאה, סוגר על ידי פס אנכי ונקודתיים)
  • מספר חשבון ההמחאה שלך (ממוקם במרכז התחתית של המחאה, בדרך כלל לפני מספר הצ'ק האישי של אותו המחאה)
  • הכתובת שלך ואולי מספר הטלפון שלך
  • המספר שאתה רוצה שהצ'קים שלך יתחילו בו (אופציונלי)
  • התאריך בו פתחת את חשבון השובר שלך (לא תמיד חובה, אך עשוי להיות, תלוי במצב בו אתה גר)
 3. 3
  השלם את ההזמנה שלך והמתן. תלוי מהיכן תזמין צ'קים, סביר להניח שהם יהיו זולים יותר ממה שתשלם באמצעות הבנק. עדיין תצטרך לשלם ותצטרך לספק לאתר את פרטי התשלום שלך. ואז פשוט המתן עד שהצ'קים יגיעו בדואר או בשליח.
  • העלות, אפשרויות המסירה וזמן האספקה ישתנו, תלוי בשירות בו אתה משתמש.
 4. 4
  ודא שהמחאות שלך מאובטחות. לאחר שהמחאות שלך מגיעות, עליך לוודא שהן בטוחות ומאובטחות. אתה יכול לעשות זאת על ידי חיפוש סמל מנעול על הצ'קים. סביר להניח שתראה זאת בצד ימין של הצ'ק, מתחת לתיבה שבה תזין את הסכום. סמל זה פירושו שהחברה (והמחאות שלה) אומתו על ידי התאחדות מערכות תשלום הצ'קים (CPSA).
ותוכל להתאים אישית את עיצוב הצ'קים שלך
משם, פשוט לחץ על "הזמנת צ'קים", ותוכל להתאים אישית את עיצוב הצ'קים שלך.

שיטה 3 מתוך 4: מציאת חלופות

 1. 1
  התקשר לבנק שלך. אם יש לך בנק או איגוד אשראי, אך אין לך גישה לאתר שלהם (או אם המוסד הפיננסי שלך אינו מציע בנקאות מקוונת), אתה אמור להיות מסוגל להתקשר ולהזמין צ'קים בטלפון. אתה צריך לרשום את מספר הטלפון של הבנק שלך על גבי ניירת או כרטיס ביקור מהבנק. אם לא, תוכל לחפש את מספר הטלפון של הבנק שלך בספר הטלפונים, או על ידי חיפוש מקוון (בהנחה שיש לך גישה לאינטרנט).
  • סביר להניח שתצטרך לדבר עם מישהו ממחלקת שירות הלקוחות של המוסד הפיננסי שלך. אולי יש להם מספרי טלפון נפרדים עבור שירות לקוחות חשבונות אישיים ו שירות לקוחות חשבונות עסקיים.
 2. 2
  בקר בבנק שלך באופן אישי. מרבית הבנקים יאפשרו לך להזמין צ'קים על ידי ביקור אישי בסניף מקומי. אתה יכול לבקר בסניף הרגיל שלך, או לחפש באינטרנט או בספר הטלפונים כדי למצוא את סניף הבנק הקרוב אליך.
 3. 3
  נסה להשתמש בבדיקה מקוונת. בנקים רבים מציעים בדיקה מקוונת (נקראת גם בדיקת נייר ללא תשלום או תשלום חשבונות מקוונים). אפשרות בדיקה זו לרוב אינה כרוכה בתשלום, מכיוון שהיא חוסכת כסף לבנק בכך שאינו צריך להדפיס דפי חשבון. אתה יכול אפילו לתזמן תשלומים שיישלחו אוטומטית שבועות או חודשים מראש, כדי שתדע שהמחאות שלך יגיעו בזמן.
אתה יכול לחפש באינטרנט כדי למצוא את העסקאות הטובות ביותר על ידי הזנת "צ'קים להזמנות באינטרנט" או "הזמנות
אתה יכול לחפש באינטרנט כדי למצוא את העסקאות הטובות ביותר על ידי הזנת "צ'קים להזמנות באינטרנט" או "הזמנות צ'קים זולות" במנוע חיפוש.

שיטה 4 מתוך 4: הזמנת המחאות קופאיות

 1. 1
  למד מתי יש צורך בהמחאות קופאיות. ברוב הרכישות, אתה יכול לכתוב צ'ק אישי לכיסוי העלות, וסכום זה ינוכה מחשבון ההמחאה שלך. עבור רכישות גדולות יותר, למשל - למשל תשלום מקדמה על בית או רכב, או עבור כמה פיקדונות ביטחון - תזדקק לשובר קופאית.
  • צ'ק קופאית נרכש בבנק, והסכום נמשך מחשבונך באופן מיידי. זה עוזר להבטיח שהצ'ק לא יקפוץ או יבוטל בטרם עת, מכיוון שהוא בעצם מבטיח תשלום על ידי הבנק למקבל המיועד שלך.
 2. 2
  בקר בבנק שלך. סביר להניח שתצטרך לבקש צ'ק קופא באופן אישי בבנק שלך, אם כי כמה בנקים עשויים לאפשר לך להזמין צ'ק קופאית באופן מקוון אם אתה כבר לקוח. אם אתה צריך לבקר בבנק באופן אישי, אתה יכול פשוט ללכת למיקום הבנק הרגיל שלך, או לחפש באינטרנט או בספר טלפונים כדי למצוא מיקום בקרבתך.
  • אם אין לך כרגע חשבון צ'קים או חסכון בבנק כלשהו, ייתכן שתוכל עדיין לבקש צ'ק קופא על ידי תשלום מזומן לבנק שבחרת, בתשלום נוסף עבור השירות.
  • ייתכן שתרצה להתקשר לבנק תחילה כדי לברר אם אתה יכול לבקש צ'ק קופה אם אין לך חשבון בבנק זה.
  • יהיה עליך להביא תעודת זהות תקפה עם תמונה על מנת לבקש צ'ק קופה.
  • בשיקים של קופאית עשויה להיות מכסה.
 3. 3
  דבר עם מספר בנק. לאחר הגעתך לבנק, הודע למגיד הבנק שאתה זקוק להמחאת קופאית. יהיה עליך לומר לו או לה כמה צריך להיות הצ'ק ולמי זה צריך להיות מופנה.
  • המחאות של קופאיות בדרך כלל כרוכות בתשלום. אם אתה לקוח בבנק זה, סביר להניח שהתשלום שלך יהיה פחות משל מי שאינו לקוח. לדוגמא, בבנק אירופה, אם יש לך חשבון צ'קים או חיסכון תחויב בסכום של 7,50 € עבור צ'ק קופה. אם לא תעשה זאת תחויב בסכום של 15 אירו
 4. 4
  חתום על ההמחאה. לאחר שגידול הבנק ביצע את ההמחאה שלך ושילמת עמלות בגין צ'ק קופאית, יהיה עליך לחתום על ההמחאה. אז תהיה בדרכך. אתה יכול להשתמש בצ'ק הקופאית שלך כדי לבצע את כל התשלומים שאתה צריך.

טיפים

 • פנה למוסד הפיננסי שלך כדי לאשר כי צ'קים מותאמים אישית או צ'קים של צד שלישי מותרים לבנקאות.

שאלות ותשובות

 • כמה עולה ספרי צ'קים?
  זה תלוי בבנק שלך ולעיתים בסוג החשבון שיש לך. בנקים מסוימים אפילו מספקים צ'קים בחינם עם חשבונות מסוימים - ובדרך כלל ספר הצ'קים הראשון הוא בחינם כאשר אתה פותח את חשבונך. יתכן שתוכל למצוא מידע זה בניירת שקיבלת כשפתחת את חשבונך, או שתוכל להתקשר לבנק שלך ולשאול או לבדוק את אתר האינטרנט שלהם.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail