איך מזמינים צ'קים לראשונה?

הזמנת צ'קים לראשונה היא תהליך פשוט וקל. אתה יכול להזמין צ'קים מהבנק שלך באמצעות אפליקציית הבנקאות הסלולרית שלהם, באתר האינטרנט, בטלפון או באופן אישי. לחלופין, תוכלו להזמין צ'קים בהתאמה אישית מחברות צד ג 'באופן מקוון. אם אתה קונה צ'קים של צד שלישי, עדיף לבדוק אם לבנק שלך יש ספקים מועדפים, מאחר שלאלה עשויה להיות הנחה מיוחדת. אתה יכול להזמין בדיקות רגילות של עמודים בודדים או בדיקות כפולות, המעניקות לך עותק מיידי של הצ'ק עבור הרשומות האישיות שלך. אלה הם הטובים ביותר אם יש לך חשבון עסקי. בעת הזמנת ההמחאות תצטרך את מספר הניתוב ומספר חשבון הבנק שלך שיודפס על גבי ההמחאות שלך. בדרך כלל ייקח בין שבוע לשבועיים לקבלת הצ'קים שלך, אם כי חברות מסוימות מציעות משלוח מזורז. לקבלת טיפים נוספים ממחברנו הפיננסי, כולל כיצד לבחור ספק צ'קים מכובד של צד שלישי, המשך לקרוא!

בעת הזמנת צ'קים בפעם הראשונה תצטרך לדעת כיצד לבחור צ'קים מהבנק שלך או להזמין אותם מספק צד שלישי
בעת הזמנת צ'קים בפעם הראשונה תצטרך לדעת כיצד לבחור צ'קים מהבנק שלך או להזמין אותם מספק צד שלישי, להזמין את ההמחאות שלך ולדעת כיצד להזמין צ'קים נוספים בעתיד.

כאשר אתה פותח חשבון צ'קים, בדרך כלל תקבל מספר קטן של המחאות כדי להתחיל אותך. לאחר שנגמר, תצטרך להזמין צ'קים משלך. בעת הזמנת צ'קים בפעם הראשונה תצטרך לדעת כיצד לבחור צ'קים מהבנק שלך או להזמין אותם מספק צד שלישי, להזמין את ההמחאות שלך ולדעת כיצד להזמין צ'קים נוספים בעתיד. הזמנת צ'קים בפעם הראשונה יכולה להיות מהנה מאוד, מכיוון שתוכלו להתאים אישית את הצ'קים שלכם כמה או מעט שרק תרצו.

שיטה 1 מתוך 4: בחירת צ'קים מהבנק שלך

 1. 1
  קבל צ'קים מהבנק שלך. אתה תמיד יכול להזמין צ'קים ישירות מהבנק שלך. אמנם צ'קים אלה יהיו ככל הנראה עם לוגו הבנק שלך במקום צ'קים מותאמים אישית, אך קל יחסית להזמין אותם ישירות דרך הבנק שלך.
  • אתה אמור לקבל כמות מוגבלת של צ'קים כאשר אתה פותח חשבון צ'ק לראשונה בבנק שלך. אם אתה מתכנן לכתוב הרבה צ'קים, ייתכן שתרצה להזמין צ'קים מיד בבנק שלך כשתפתח את חשבונך.
  • המחאות בנקאיות לפעמים זולות יותר משיקים בהתאמה אישית, אך בדוק בבנק שלך כדי לוודא את המחירים. בנוסף, לעולם לא יהיו בעיות בין חברת צ'קים של צד שלישי לבנק שלך, מכיוון שאתה מזמין ישירות מהבנק.
 2. 2
  השתמש בהזמנה ניידת כדי לקבל צ'קים. בבנקים רבים תוכלו להזמין צ'קים ישירות מהאפליקציה הסלולרית שלהם. אם אתה זקוק לבדיקות במהירות, זו עשויה להיות דרך טובה להשיג צ'קים בזמן שאתה בדרכים.
  • יהיה עליך להיכנס לאפליקציה לנייד. אם עדיין לא הקמת חשבון מקוון בבנק שלך, סביר להניח שתצטרך לעשות זאת תחילה לפני שתוכל לגשת לאפליקציה לנייד שלהם.
  • עבור בנקים רבים אמור להיות קטע באפליקציית המובייל שלהם שנקרא "צ'קים להזמנות" או "צ'קים הזמנות". אתה יכול גם לבדוק את הקטע "עזרה ותמיכה" באפליקציה כדי למצוא היכן אתה יכול להזמין צ'קים באמצעות האפליקציה.
 3. 3
  הזמינו צ'קים ברשת. בנקים רבים מעדיפים שתזמין צ'קים באופן מקוון, מכיוון שזה מהיר וקל לך לעשות זאת. המחאות דרך הבנק שלך יהיו המחאות הסטנדרטיות שלהם או גרסה מותאמת אישית באמצעות ספק שהבנק עוסק בו.
  • ראשית, עליך להיכנס לחשבון המקוון שלך עם שם המשתמש והסיסמה שלך. שוב, תצטרך להגדיר תחילה את החשבון המקוון שלך כדי שתוכל להזמין צ'קים.
  • לאחר שתיכנס, אתה אמור להיות מסוגל להזמין צ'קים דרך חשבונך. עבור בנקים מסוימים, ייתכן שיש להם ספק מאושר שבו תוכל להזמין צ'קים בהתאמה אישית תמורת עמלה.
 4. 4
  קבל צ'קים בטלפון או באופן אישי. אם אתם מרגישים לא בנוח להזמין צ'קים באינטרנט, תוכלו להזמין גם בטלפון או בבנק. בשני המקרים, ודא שיש את כל פרטי החשבון החשובים שלך זמינים למסור לנציג או למספר הבנק.
  • בעת הזמנה טלפונית, הנציג אמור להיות מסוגל למשוך את חשבון הבנק שלך. סביר להניח שתזדקק למספר החשבון שלך, וכן לפרטי הניתוב שלך כדי להזמין בדיקה טלפונית.
  • אתה יכול גם ללכת לבנק להזמין צ'קים. הבאת מערך הצ'קים הראשוני שהבנק נתן לך יכולה לסייע בזירוז תהליך ההזמנה.
אם אתם מרגישים לא בנוח להזמין צ'קים באינטרנט
אם אתם מרגישים לא בנוח להזמין צ'קים באינטרנט, תוכלו להזמין גם בטלפון או בבנק.

שיטה 2 מתוך 4: מציאת צ'קים באמצעות ספק צד שלישי

 1. 1
  מצא צ'קים מותאמים אישית באמצעות ספק צד שלישי. אם אתה רוצה צ'קים ייחודיים בהתאמה אישית או לפי נושאים, ייתכן שתצטרך לעבור לספק צד שלישי. בחלק מהבנקים יש ספקים מועדפים, אך ניתן גם להזמין ממגוון אתרים.
  • לבנק שלך יכול להיות ספק ספציפי המציע צ'קים מותאמים אישית או ייחודיים. מומלץ לבדוק בבנק, באופן מקוון או באופן אישי, אם יש להם ספק מועדף, מכיוון שזה עשוי להיות זול יותר במקרים רבים.
  • אם אתה יודע שאתה רוצה צ'קים ספציפיים לפי נושאים, סביר להניח שתצטרך לחפש אחר מקום אחר מאשר הבנק שלך כדי להשיג אותם. אתה יכול למצוא אתרים מקוונים שיכולים להציע כמעט כל צבע, עיצוב, תבנית או נושא שתרצה.
 2. 2
  בדקו אילו חברות מציעות שירותי הדפסת צ'קים. רבים רשומים במגזינים, בתוספות של עיתוני יום ראשון, או כחלק ממאמרי שיווק בדואר ישיר. כנראה שהדרך הטובה ביותר למצוא אותם היא חיפוש באינטרנט.
  • אם אתה מקבל את העיתון על בסיס קבוע, בדרך כלל יש טופס הוספה שבו אתה יכול להשתמש כדי להזמין צ'קים. אתה יכול גם להסתכל באופן מקוון באתר של חברת הכנס כדי לראות את כל סוגי הצ'קים שהם מציעים.
  • הזמנה מקוונת קלה מאוד גם להזמנת צ'קים. אתה רק צריך שיהיה לך חשבון הבדיקה, מספר הניתוב ופרטי הבנק שלך בעת הזמנת המחאות באופן מקוון.
 3. 3
  הקפידו להשתמש בחברה מכובדת בהזמנה מקוונת. חשוב להימנע מעסקים הונאים בעת הזמנת צ'קים באופן מקוון. לחברות אלה יהיו המידע הבנקאי שלך, כך שאתה לא רוצה שייפול לידיים הלא נכונות.
  • אם אתה מוצא סגנון צ'ק או התאמה אישית שאתה אוהב, עשה מחקר על החברה. אתה רוצה לוודא שזה מכובד ואנשים אחרים השתמשו בשירות הזמנת המחאות בעבר.
  • הספק המועדף על הבנק שלך עשוי להיות מקום טוב להתחיל בו, מכיוון שאתה יודע שזה ספק מכובד לפי הבנק שלך. אם הם לא מציעים את מבוקשך, תוכל למצוא אתרים המקושרים דרך חנויות רשת או ספקים מקוונים מכובדים.
מספר הניתוב ופרטי הבנק שלך בעת הזמנת המחאות באופן מקוון
אתה רק צריך שיהיה לך חשבון הבדיקה, מספר הניתוב ופרטי הבנק שלך בעת הזמנת המחאות באופן מקוון.

שיטה 3 מתוך 4: הזמנת המחאות שלך

 1. 1
  בחר את סגנון הסימון שבו ברצונך להשתמש. אתה יכול לקבל בדיקות של עמודים בודדים או בדיקות כפולות. הבדיקות הכפולות נותנות לך עותק של השיק שכתבת זה עתה לרשומות האישיות שלך, ואילו השיקים בדף יחיד מציעים צ'ק בודד בלבד ללא עותק לרשומותיך.
  • צ'קים של עמודים בודדים הם בדרך כלל הטובים ביותר אם אתה כותב צ'קים מסיבות אישיות ביותר, כגון תשלום חשבונות. בנוסף, רוב הבנקים מציעים גרסה דיגיטלית של הצ'ק שלך באתר שלהם, כך שתוכל להיות מסוגל לקבל תמונה של הצ'ק באופן מקוון במידת הצורך.
  • צ'קים כפולים עשויים להיות אפשרות טובה יותר אם יש לך חשבון עסקי. מנהל החשבונות שלך עשוי לרצות עותקים של הצ'ק ולכן יישלח עותק קשיח של כל צ'ק.
 2. 2
  החליטו על תמונת הצ'ק. אתה יכול לקבל מגוון תמונות בהמחאות שלך, כולל תווים, תמונות או גופנים וסגנונות שונים. חשוב לבחור תמונה וסגנון המחאה התואמים את צרכי הבדיקה שלך.
  • אם חשבון הבדיקה שלך הוא לרוב חשבון אישי, תוכל ליהנות יותר מתמונת הצ'ק שלך. ייתכן שתרצה שיהיו לך תמונות של בני המשפחה שלך, סמלי לוגו של קבוצות הספורט המועדפות עליך, או דמויות קולנוע או טלוויזיה מפורסמות.
  • כשבוחרים צ'קים לחשבון מקצועי יותר, תרצה לבחור משהו מותאם אישית, אבל קצת יותר מקצועי. גופן או סגנון מעוטר אך מלוטש עשויים להיות בחירה טובה יותר מדמות מצוירת במקרה זה.
 3. 3
  החליטו בכמה צ'קים אתם משתמשים בתקופה מסוימת. בדרך זו תוכלו לראות כמה ארגזים עליכם להזמין. המחיר הסופי בדרך כלל נמוך יותר עבור כמויות גדולות יותר.
  • אם אתה כותב צ'קים הרבה, כדאי לך להזמין כמות גדולה של צ'קים. הם לא יבזבזו ואתה תחסוך כסף על ידי הזמנת עוד.
  • לאנשים שאינם משתמשים בצ'קים לעיתים קרובות, זה יכול להיות רעיון טוב יותר להשתמש בכמויות קטנות יותר. אתה יכול להזמין המחאות בכמויות נמוכות עד 100 אם אתה לא חושב שתשתמש בהן במהירות.
 4. 4
  הכן את מספר הניתוב ומספר חשבון הבנק שלך. לפני שתשלים את טופס ההזמנה להמחאות שלך, תצטרך שיהיה מספרים זמינים. אינך יכול להזמין צ'קים ללא מספרי זיהוי מפתח אלו.
  • מספר הניתוב שלך צריך להיות בפינה השמאלית התחתונה של ההמחאה שלך. זהו קוד בן תשע ספרות בכל צ'ק. אם אין לך צ'קים מהערכה הראשונית שלך, תוכל ליצור קשר עם הבנק לקבלת מספר הניתוב שלך.
  • מספר החשבון צריך להיות מימין למספר הניתוב. מספר חשבון זה צריך להיות גם בפנקס הצ'קים שלך או לרשום במקום אחר כדי שתדע מה זה בכל עת.
 5. 5
  הוסף את דמי המשלוח והטיפול. אם אתה מזמין צ'קים באופן מקוון, יהיה עליהם לשלוח אליך. לרוב, דמי המשלוח והטיפול צריכים להיות מזעריים יחסית ואפילו בחינם.
  • חלק מהקמעונאים המקוונים יציעו משלוח וטיפול בחינם. עם זאת, אתה רוצה לוודא שחברת הזמנת הצ'קים שלך מכובדת גם אם הם מציעים מבצע נהדר במיוחד.
  • אם אתה מזמין צ'קים דרך הספק של צד שלישי מהבנק שלך, אתה יכול מדי פעם לגרום לספק לספק משלוח ישירות לבנק שלך. יתכן שתוכלו לשלם פחות או אפילו שום דבר בגין דמי משלוח וטיפול בדרך זו.
 6. 6
  היה מוכן לשלם עבור ההזמנה שלך באופן מקוון. סביר להניח שתצטרך לשלם עבור ההזמנה שלך באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי או חיוב. זה נכון במיוחד אם נגמר לכם המחאה ואין לכם צ'ק זמין מחשבון אחר.
  • אם אתה רוכש צ'קים מהבנק שלך, אתה יכול בדרך כלל לשלם עבור הצ'קים שלך מחשבונך. עלויות המחאות משתנות, אך בדרך כלל אינן יקרות במיוחד.
  • בקנייה מספק, יהיה עליכם לשלם עבור הצ'קים ישירות, בדרך כלל באמצעות כרטיס אשראי או חיוב. בנוסף, הזמנות לראשונה רבות ניתנות להנחה.
  • כמה בנקים מסרבים לכבד צ'קים שהודפסו על ידי בתי דפוס חיצוניים. פנה לבנק שלך לפני שתזמין ממישהו אחר כדי לוודא האם זה המקרה.
 7. 7
  הודיעו על העדפות הפרטיות שלכם בעת הזמנת המחאות. יש חברות הדפסת צ'קים ונייר מכתבים שישתפו את המידע שלך עם הדיוורים הישירים השולחים דואר זבל. אתה רוצה לוודא שהמידע שלך לא משותף מחוץ לחברת הצ'קים.
  • לחברות צ'קים חיצוניות רבות יש סמל מנעול קטן בצ'ק או באתר האינטרנט שלהן. זה אומר לך שהמידע האישי שלך, כמו גם פרטי חשבון הבדיקה שלך, מאובטחים בדרך כלל.
  • תשלום בדיקת התאחדות מערכות (CSPA) יש גם רשימה של חברות הדפסת סימון מורשות שמאובטחות. ודא שהחברה שלך נמצאת ברשימה זו לפני שתזמין מהם צ'קים.
ייתכן שתרצה להזמין צ'קים מיד בבנק שלך כשתפתח את חשבונך
אם אתה מתכנן לכתוב הרבה צ'קים, ייתכן שתרצה להזמין צ'קים מיד בבנק שלך כשתפתח את חשבונך.

שיטה 4 מתוך 4: להיות מוכן להזמין צ'קים בעתיד

 1. 1
  המתן להמחאות שלך בדואר. המחאות צריכות להגיע בכל מקום בין שבוע לשבועיים. אם אתה זקוק להמחאות באופן מיידי, אתה יכול בדרך כלל לשלם יותר עבור משלוח מזורז.
  • בין אם אתה מזמין מהבנק שלך או מחברה נפרדת, בדרך כלל יידרשו 10-14 ימי עסקים להמחאות שלך. אתה צריך להשיג את כולם בבת אחת בחבילה קטנה.
  • אם נגמר לכם הצ'ק ואתם זקוקים להם באופן מיידי, זה יכול להיות רעיון טוב לשלם עבור משלוח מהיר יותר. ייתכן שתוכל גם ללכת לבנק שלך כדי לקבל כמה צ'קים כדי לעבור עד שהשיקים החדשים שלך יגיעו.
 2. 2
  שמור צ'ק לשימוש כדי לסדר מחדש צ'קים. אתה גם רוצה לכתוב "ריק" על פני השיק, כך שלא ניתן יהיה להשתמש בו במקרה שתאבד אותו. אם יש לך צ'ק מההזמנה הקודמת שלך, יהיה לך פחות צעדים לעבור בפעם הבאה שתצטרך בדיקות.
  • אם אתה כותב "בטל" על פני הצ'ק שלך, הוא לא יתקבל על ידי בנקים ועסקים. אתה לא רוצה שצ'ק רופף יצוף סביב שמישהו יוכל להשתמש בו אם תאבד אותו.
  • שמירת צ'ק תהפוך את תהליך ההזמנה לקל ומהיר יותר. יהיה לך הניתוב ומספר החשבון שלך מוכן בעת הזמנת המחאות מחדש.
 3. 3
  סדר מחדש צ'קים לפני שאתה מצפה שייגמר. זה חשוב במיוחד כך שלא יהיה זמן בו אין לך אותם זמינים. כשתגיעו לבדיקות האחרונות שלכם, כנראה שזה זמן טוב להזמין אותם.
  • אם אתה כותב הרבה צ'קים, אתה כנראה צריך להזמין הרבה בהתחלה, שכן זה יהיה זול יותר. כחודש לפני שתזדקק לצ'קים חדשים, בצע את ההזמנה שלך כדי שיהיה לך כשתגמר.
  • קניית צ'קים לפני שנגמרה פירושה גם שתוכלו לחנות מסביב. אם אתה רוצה סגנון או תמונה אחרים על הצ'קים החדשים שלך, יהיה לך מספיק זמן לבחור אחד.

טיפים

 • חלק מהמחאות מגיעות אוטומטית עם תלושי פיקדון אישיים בחלק האחורי של פנקס השיקים, אך לא תמיד זה המקרה. אם לא, תוכל להזמין יותר מהבנק שלך או מחברת צד ג '.

שאלות ותשובות

 • מדוע יש מחיר, אך אין מידע על כמה המחאות יש בתיבה?
  אם יש מחיר ללא מידע על מספר הצ'קים, ייתכן שלא תרצה להזמין מחברה זו. אתה יכול לפנות לשירות הלקוחות שלהם, כדי לראות כמה המחאות בכל תיבה.
 • כיצד אוכל להזמין ספר צ'קים אחד?
  אתה אמור להיות מסוגל להזמין ספר צ'קים אחד באופן מקוון או בבנק שלך. עם זאת, זכור כי המחאות זולות יותר כאשר אתה מזמין אותם בכמויות גדולות יותר.
 • עם איזה מספר צ'ק עלי להתחיל עבור חשבון חדש?
  מדפסת הצ'ק כנראה תבחר מספר. הם מתחילים בדרך כלל עם "101."
 • בן כמה אתה צריך להיות כדי להזמין צ'קים מהבנק שלך?
  אתה אמור להיות מסוגל להזמין צ'קים כל עוד יש לך חשבון בנק. אם אתה מתחת לגיל 18, ייתכן שתזדקק לחתימת הורה או אפוטרופוס כדי להזמין צ'קים.
 • כיצד אוכל למצוא ולהוריד תבנית צ'קים שמיש לביצוע צ'קים עסקיים ואישיים?
  אתה אמור להיות מסוגל למצוא תבנית המחאות באופן מקוון בקלות. נסה לחפש באינטרנט או אפילו לשאול את הבנק שלך אם אתה מתקשה למצוא אחד כזה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail