איך להיות ללא חובות?

אין עודף הוצאות עד שאתה חופשי לחלוטין מחובות ותוכל לשלם עבור דברים מבלי לחזור לחובות
אין עודף הוצאות עד שאתה חופשי לחלוטין מחובות ותוכל לשלם עבור דברים מבלי לחזור לחובות.

חוב מרגיש כמו משקל עופרת שתלוי סביב צווארך, ועם הלוואות סטודנטים, תשלומי רכב וחשבונות רפואיים, הכל מסתכם בכבד למדי. ללמוד להתמודד עם ההלוואות שלך באופן ראשוני ולהקים אסטרטגיה לתשלום אותם יכול לעזור לך להתחיל לנהל אותן. צא מתחת להלוואות שלך וחזור לעולם, ואז למד להישאר ללא חובות.

חלק 1 מתוך 3: גיבוש תוכנית

 1. 1
  העריך את הבעיות שלך. אם אתה חוב, אתה לא יכול להרשות לעצמך להיות יען. אל תקברו את הראש בחול ותוותרו. מיד, עכשיו, עליכם להבין כמה כסף אתם חייבים כדי שתוכלו ליצור תוכנית ליציאה מהחור ולהמשיך בחייכם. קבל ריאליסטיות ולרסק כמה מספרים.
  • בדרך כלל חובות כרטיסי אשראי, תשלומי רכב, משכנתא והלוואות לסטודנטים מהווים את רוב החוב העומד לרוב שרוב האנשים נאבקים בו. הוסף חובות אלה וכל סוג אחר של חובות שנגרמת לך. קבל מספר על השולחן והתמודד איתו.
 2. 2
  העדיפו עדיפות לחובות הריבית הגבוהים ביותר שלכם. לאחר שקיבלתם את הנתונים הגולמיים, חשוב שתסתכלו קצת יותר מקרוב. באילו הלוואות יש אחוז הריבית הגבוה ביותר?
  • חלק מהסיבה שחוב כל כך קשה לצאת ממנו היא שהוא הולך וגדל עם הזמן. אם אתה לא משלם את זה במהירות, בסופו של דבר אתה משלם הרבה יותר לטווח הארוך, מה שמקשה מאוד על היציאה מתחת.
 3. 3
  בוא עם תוכנית לתשלום חובותיך. בדוק היטב את הכספים שלך, צמצם את המספרים ובדוק איזו שיטת ביצוע תשלומים תהיה היעילה ביותר למצבך.
  • עבוד קודם כל על פירוק החוב עם הריבית הגבוהה ביותר, תוך תשלום מינימלי על כל השאר. זה נקרא לפעמים "סולם" החוב שלך, ועוזר ללווה להרגיש פעיל יותר בשליטה על החוב.
  • אם שיעורי הריבית דומים לחובות שלך, שלם קודם את היתרה עם היתרה הנמוכה ביותר. זה נקרא לפעמים "סולם הפוך", המאפשר לך לראות את ההתקדמות שלך מהר יותר, ויגרום לך להרגיש טוב אחרי שכל חוב קטן יותר ישולם.
 4. 4
  שוחח עם יועץ פיננסי לגבי איחוד החוב שלך. אתה לא צריך ללכת על זה לבד. ניירת הלוואות מורכבת לשמצה; זה מתסכל לנסות לעבור את זה סולו, אבל מצא יועץ פיננסי שתוכל לסמוך עליו ולדבר על איחוד ההלוואות לתשלום יחיד יותר לניהול בכל חודש, כדי להקל על פירעון החוב שלך.
  • יתכן ויהיה אפשר להוריד את הריבית על הלוואות מסוימות, או לקבוע דחייה לתקופה קצרה. במצבים מסוימים, ייתכן שתוכל לדחות את התשלום למשך פרק זמן מסוים, במהלכו לא תצבור ריבית. במהלך תקופה זו, אתה יכול לשלם באגרסיביות את ההלוואה בזמן שהיא לא הולכת וגדלה, דבר שזאת יתרון רציני.
ואז למד להישאר ללא חובות
צא מתחת להלוואות שלך וחזור לעולם, ואז למד להישאר ללא חובות.

חלק 2 מתוך 3: תשלום חובות

 1. 1
  צור תקציב קפדני. לעשות את המתמטיקה הדרושה בכדי לחיות בתוך האמצעים שלך לא מסובך כמו שזה נראה. הנה הולך: הוסף את מה שאתה עושה מדי חודש, ואז הוסף את ההוצאות הדרושות שלך מדי חודש. ההוצאות הדרושות שלך כוללות תשלומי מזון, שכר דירה או משכנתא, חשבונות ותשלומים משמעותיים על ההלוואות החיוניות ביותר.
  • אזן את סכום הכסף הנכנס לכל קטגוריה של ההוצאות הדרושות שלך כדי לנסות להכניס כמה שיותר מהכנסותיך לקטגוריית תשלום ההלוואה, כך שתוכל לשלם את ההלוואות שלך מהר יותר. היצמד לתקציב זה חודש אחר חודש.
  • אם הכספים היוצאים הם יותר מהכספים הנכנסים, יש לך קצת עבודה לעשות. ברור שצריך לקצץ בהוצאות או להרוויח יותר כסף. במצבים מסוימים אתה יכול לעשות את שניהם. שקול לקבל עבודה שנייה, לקחת שעות נוספות ואחריות נוספת בעבודה, ולהוזיל עלויות בכל מקום שתמצא אותם.
 2. 2
  קיצוץ בעלויות בכל מקום שאתה יכול. ללמוד להוריד את העלויות הדרושות ככל האפשר ולמתוח כל דולר יעזור לך להקדיש יותר כסף להוצאות הלוואות ולצאת מתחת לחובות במהירות האפשרית.
  • לבשל ארוחות חוסכות דולר. הפסיקו לצאת לאכול והתחילו לקנות חומרי גלם זולים וללמוד לבשל ארוחות גדולות שיעזרו להאכיל את משפחתכם בזול. מסעדות מזון מהיר מרמות אנשים לחשוב שזה זול, אבל סיר של ירקות, אורז ושעועית מרחיק הרבה יותר בריא מאשר צ'יזבורגר.
  • קיצצו בהוצאות בילוי בלתי חשובות. האם באמת יש צורך במנויים בכבלים ובנטפליקס כשאתה גר בעיירה עם ספרייה ציבורית? האם אתה באמת צריך להכות את אותה מסעדה, מועדון או מקום מוסיקה? מצא דרכים להשתעשע בזול.
 3. 3
  שלם על חובותיך בכל פעם שאתה שוטף. עשית קצת תוספת על המשכורת שלך השבוע? אתה יכול לפוצץ את כל זה במהלך בילוי לילי, או שאתה יכול לשים את זה בהלוואות שלך. קיבלתם בונוס לחופשת החורף? אתה יכול לקנות חבורה של מתנות או שאתה יכול לשים את זה בהלוואות שלך. אם אתה רוצה להיות ללא חובות, אתה צריך להקפיד על עצמך. אין עודף הוצאות עד שאתה חופשי לחלוטין מחובות ותוכל לשלם עבור דברים מבלי לחזור לחובות. התחייב להגיע לשם ולעבוד קשה עד שתהיה שם.
 4. 4
  חסוך כל דבר שלא תוציא. אם תקצבתם כראוי ונשאר לכם קצת כסף בסוף החודש, שמרו אותו. חשוב לחסוך כסף עבור הוצאות נלוות, מצבי חירום והוצאות אחרות אשר יכולות לשקוע אותך בחובות. קיום קרן חירום הוא חיוני בהחלט להימנעות מחובות והישארות ללא חובות.
  • העלו יעד חיסכון. גם אם מדובר בכמה מאות דולרים בלבד, ביצוע צעדים הדרושים לחיסכון כסף במקום הוצאתו וצפייה בחשבון החיסכון שלך גדל יכול להיות חוויה מספקת עבור אנשים מסוימים. הפוך את החיסכון לממכר יותר מההוצאות.
 5. 5
  אם אתה זכאי להחזר מס, הוצא אותו בחוכמה. עבור אנשים רבים, עונת המס היא משהו לפחד. עבור חלקם זו למעשה הזדמנות להחזיר מעט כסף בצורה של החזר מס. יתר על כן,הזכאים להטבות כמו זיכוי מס הכנסה (EITC) עשויים לקבל החזר כספי של עד 4480 אירו אם הם מפרנסים משפחה של שלושה ילדים ומעלה. תאר לעצמך כמה חוב אתה יכול לשלם עם החזר המס שלך. אל תצפו לרוח שדה עצומה בעונת המס, אך אל תהיו מוכנים להשתמש בה בחכמה אם היא אכן מגיעה.
קיום קרן חירום הוא חיוני בהחלט להימנעות מחובות והישארות ללא חובות
קיום קרן חירום הוא חיוני בהחלט להימנעות מחובות והישארות ללא חובות.

חלק 3 מתוך 3: להישאר ללא חובות

 1. 1
  התחייב לשינוי בהתנהגות. אם אתה רוצה להיות ללא חובות, עליך להקפיא את כל ההוצאות הבלתי חשובות שלך ולהימנע מקניית דברים שאתה לא יכול להרשות לעצמך. אם אינך יכול לשלם עבור משהו במזומן, היום אינך זקוק לו. התחייב לתהליך ולמסע להישאר חופשי מחובות וליהנות מהחופש שהוא מביא.
  • להיות חוב ללא פירושו לחיות כמו קמצן. אם אתם רוצים לבזבז מעט בחופשה, או להתזז מעט מדי פעם, אתם מוזמנים ללכת על זה. רק וודא כי הוצאות מהנות מסוג זה מגיעות מהכנסה חודשית העולה על כך, ואינן מחויבות בחשבונות שכבר נפוחים מעבר ליכולתם.
 2. 2
  המשך לשמור. כל משכורת, שים בצד כסף עבור חשבונות, אוכל ושאר צרכי המחיה הדרושים, וכמה כסף בצד כדי לחסוך. שימו בצד גם מעט כסף לאי צורך. חשוב להיות מסוגל לקנות דברים שאתה רוצה מבלי להיכנס לחובות. המשך לחסוך כסף ולשלם חשבונות כדי שתוכל לשלם את חובך.
 3. 3
  היו מאושרים לחיות בתוך האמצעים שלכם. עבור אנשים רבים חובות קורים מכיוון שאנו חושבים שמגיע לנו איכות חיים מסוימת. מדוע לא מגיע לנו המכוניות היקרות, התכשיטים המשובחים והחופשות המהודרות שאנשים אחרים יכולים להרשות לעצמם? סוג זה של חשיבה הוא איך אנשים שקועים בחובות כבדים שהם נאבקים כל חייהם כדי לשלם. למדו להיות מאושרים לחיות בתוך האמצעים שלכם, ותהנו מכל דולר שאתם חוסכים, בכל יום שאתם מוציאים מתחת למגף הכסף של מישהו אחר. היה חופשי.
 4. 4
  הישאר בריא. חובות רפואיים שוקעים במהירות אנשים מאובטחים כלכלית לצרות כלכליות. עליכם לאכול טוב, להתאמן ולשמור על בריאות שיניים תקינה כדי להימנע מהוצאות יקרות ובלתי צפויות שמגיעות כתוצאה מפחדים בריאותיים. נסיעה בודדת לבית החולים יכולה לפשוט רגל אנשים שאינם מוכנים לכך. אל תהיה אחד מהם.
  • אם אינך מבוטח, דאג שתקבל ביטוח בריאות משתלם כלשהו במהירות האפשרית. שוחח עם המעסיק שלך על אפשרויות ביטוח, או חקור אפשרויות לאומיות בשוק. חשוב מאוד שיהיה ביטוח בריאות כשאתה זקוק לעזרה קטנה.
 5. 5
  בנה אשראי. לאחר ששילמתם את החובות שלכם, הכיף יכול להתחיל. בניית אשראי ועובדת בדרכך לציון אשראי טוב תהיה כרטיסי האשראי וההוצאות האלה לטובתך. כאשר אתה יכול להרשות לעצמך לקנות משהו על הסף, שלם עליו באשראי ואז שילם אותו באופן מיידי כדי לעזור לבנות מחדש את האשראי שעלול היה לסבול תחת משקל ההלוואות שלך. נקוט צעדים בכדי לגרום לאשראי שלך לעבוד עבורך.
בדרך כלל חובות כרטיסי אשראי
בדרך כלל חובות כרטיסי אשראי, תשלומי רכב, משכנתא והלוואות לסטודנטים מהווים את רוב החוב העומד לרוב שרוב האנשים נאבקים בו.

טיפים

 • הימנע משימוש בכרטיסי אשראי! ברצינות! הדרך הקלה ביותר להימנע מחובות היא לעולם, לעולם אל תחייב דבר בכרטיס אשראי. אם אתה סבור לחלוטין שאתה זקוק לכרטיס אשראי (כדי "לעזור" לקבל ציון אשראי טוב) השתמש בכרטיס האשראי רק לרכישות שתוכל לשלם בעת השימוש בכרטיס האשראי. שלם את חשבון כרטיס האשראי שלך לחלוטין בתאריך. אל תשאיר שום דבר לצבירת ריבית ובהחלט אל תתמהמה בגין חיובי תשלום מאוחר, אלה רק הוצאות נוספות. בדרך זו תרוויחו ציון אשראי טוב מבלי לקחת על עצמכם חוב נוסף.
 • הוצא כמה שפחות כסף.
 • השתמש בקופונים והצטייד במזון בסיסי בעת מכירה (BOGO) תוך שמירה על עלויות המכולת במסגרת התקציב.
 • עשו קצת תכנון תקציבי. תכנן כיצד תוציא את משכורתך
 • קחו תחביב שלא כרוך בהוצאות כסף.
 • אוכל בבית. זה יחסוך לך הרבה כסף ואתה תהיה בריא יותר.
 • חסוך כסף, צבר הכנסה נוספת ונסה לא להוציא יותר ממה שאתה מרוויח. דרכים אלה יובילו להיפטר מהחובות מהר יותר.
 • השתמש באתרים מקומיים המיועדים לעיירה שלך, לקהילה או לבית הספר שלך, בהם אנשים יכולים לקנות / למכור / להחליף ציוד לבית ספר, ציוד ספורט, מוצרים לבית וכמעט כל דבר אחר כדי לחסוך כסף בפריטים שאתה הולך להשתמש בהם רק לזמן מה או ש ילדים יתמחו במהירות.
 • נסו לחסוך כסף בגז על ידי הליכה, רכיבה על אופניים, סקייטבורד, בכל מקום שתצטרכו.

אזהרות

 • הימנע ממלכודות מטריאליסטיות. לאף אחד לא אכפת ממה שבבעלותך, ואם כן, הם חסרי ביטחון. אם אתה רוצה שיהיה לך דברים נחמדים, ודא שהם מטעמי נוחות ותוכל לשלם עבורם מזומן.

שאלות ותשובות

 • אני כל כך מתוסכל, מרגיש חסר תקווה ודיכאון בגלל החוב שלי, אני עומד לוותר על חיי.
  זה נפוץ להרגיש המום מהחוב שלך. עם זאת, נקיטת צעדים חיוביים כמו אלה המתוארים במאמר זה היא הדרך הטובה ביותר להילחם בתחושת חוסר התקווה שלך. לקחת אחריות על עצמך נותן לך כוח.
 • איך מישהו ללא מקור הכנסה יכול לשלם חוב כבד?
  ישנן רק שתי דרכים (שלוש, אם משלבים בין השניים): או להרוויח יותר או להוציא פחות. אם לאדם יש חוב, יש לשלם אותו. אם לא בוצעו תשלומים, נצברו ריביות ובסופו של דבר כל נכסי האדם יוחזרו עד למילוי החוב. הצעד הראשון הוא השגת מקור הכנסה; מעבר לזה, אתה יכול לעבוד עם הנושה שלך כדי לבצע תשלומים לכיוון החוב - גם אם אתה יכול להרשות לעצמך רק 37 € לחודש, זה מראה שאתה עושה מאמץ לפרוע את החוב.

תגובות (7)

 • ashtyn37
  עזרה טובה מאוד, תודה.
 • lola33
  אני אוהב את הנקודות כי יש לי חווה עם למעלה מ -2000 עובדים שצריך ללמד אותם. אני אעזור להם.
 • daronkovacek
  הצעדים היו ממש ברורים באשר לתהליך ההפיכה ללא חובות.
 • hannah40
  ממאמר זה, קבעתי כיוון תכנון שיסייע ליצירת פתרון כרטיס אשראי ללא חובות.
 • wymanlelah
  עוזר מאוד! אני בהחלט נפטר מכרטיסי האשראי האלה.
 • imogenmiller
  לבוא עם רשימה לשלם חובות ולחיות בריא.
 • abnerbosco
  כמה פשוטה הייתה התוכנית להתחיל לחסוך. הייתי בכל רחבי המפה עם החשבון שאשלם תחילה, אבל אני אהיה מקטן לגדול, כי אני צריך את התנופה לראות תוצאות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail