כיצד לבדוק את ציון האשראי שלך?

אם ברצונך לבדוק את ציון האשראי שלך, בקר באתר חינמי כגון Credit.com או CreditKarma.com כדי להשיג את הדוח שלך. לאחר מכן, ספק את המידע האישי אותו מבקש האתר כדי שיוכל לגשת לדוח שלך. לבסוף, ענה על שאלות האבטחה כדי לאשר את זהותך לפני שתצפה בציון האשראי שלך. לאחר שנרשמת, צפה בדוח האשראי שלך. הציון שלך יהיה בין 300 ל 850, והוא יהיה גבוה יותר אם יש לך דירוג אשראי טוב, אבל נמוך יותר אם זה גרוע. לקבלת טיפים לשיפור ציון האשראי שלך או כיצד להסיר מידע לא מדויק, המשך לקרוא!

לא תצטרך לשלם שום דבר כדי לקבל את ציון האשראי שלך
לא תצטרך לשלם שום דבר כדי לקבל את ציון האשראי שלך, וציון האשראי שלך לא יושפע לרעה על ידי בקשתו.

ציון האשראי שלך קובע אם אתה יכול ללוות כסף ואת הריבית אם אתה מצליח. יותר ויותר בעלי בתים ומעסיקים בוחנים גם דוחות אשראי. כדי לבדוק את הציון שלך, בקר באתר המציע ציוני אשראי בחינם. אם אינך מרוצה מהציון שלך, פעל לשיפורו על ידי תשלום החשבונות שלך בזמן והקטנת חובותיך.

שיטה 1 מתוך 3: שימוש באתר חינמי

 1. 1
  מצא אתרי אינטרנט בחינם. האתרים החינמיים הידועים ביותר הם Credit.com, CreditKarma.com ו- CreditSesame.com. לא תצטרך לשלם שום דבר כדי לקבל את ציון האשראי שלך, וציון האשראי שלך לא יושפע לרעה על ידי בקשתו.
  • יש אתרי אינטרנט המפרסמים שהם "בחינם". עם זאת, עליך לשלם כדי לגשת לדוח שלך. גרוע מכך, אתה נרשם אוטומטית למנוי שנתי.
 2. 2
  הירשם. ב- CreditSesame.com, למשל, עליכם לספק את הדוא"ל שלכם וליצור סיסמה. פעולה זו תאפשר לך לחזור לאתר ולבדוק את הציון שלך בעתיד.
 3. 3
  ספק מידע אישי. כל אתר יבקש מידע שונה במקצת, אך רובם ידרשו את הדברים הבאים:
  • שם פרטי ושם משפחה
  • כתובת דואר
  • תאריך לידה
  • ארבע הספרות האחרונות של מספר הביטוח הלאומי שלך
  אתה יכול לקבל את הציון שלך יחד עם דוח אשראי מאחת או מכל שלוש סוכנויות דוחות האשראי הגדולות (CRA)
  אתה יכול לקבל את הציון שלך יחד עם דוח אשראי מאחת או מכל שלוש סוכנויות דוחות האשראי הגדולות (CRA).
 4. 4
  ענה על שאלות אבטחה. כדי לאשר את זהותך, תישאל לך כמה שאלות רב-ברירה. לדוגמה, ייתכן שתישאל כמה אתה משלם מדי חודש בהלוואות סטודנטים או שם הרחוב בו גרת.
 5. 5
  קבל את הציון שלך. הציון שלך יהיה שלוש ספרות, בין 300-850. הציון שתקבל מאתרים אלה עשוי להיות שונה במקצת מהציון שהמלווה רואה. עם זאת, הם לא צריכים להיות שונים מדי.
  • בנוסף לציון שלך, אתה אמור לראות מידע אחר, כגון רישום סך החוב שלך. ב- CreditSesame.com אתה יכול גם לקנות עותק של דוח האשראי שלך תמורת 7,40 €, אך עליך לדחות מכיוון שתוכל לקבל עותק בחינם בכל שנה.
  • באתר עשויים להיות גם קישורים להרשמה לכרטיסי אשראי. אינך נדרש, ועליך לחשוב היטב לפני שאתה נרשם למוצרים המוצעים.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש בשיטות אחרות

 1. 1
  פנה לספק כרטיס האשראי שלך. יותר ויותר חברות כרטיסי אשראי מציעות ללקוחותיהן מידע על ציוני האשראי שלהן. אתה יכול להסתכל על ההצהרה האחרונה שלך או להיכנס לחשבון המקוון שלך.
 2. 2
  שאל יועץ לדיור או אשראי. יועצים אלה יכולים לקבל את ציון האשראי שלך ולדווח בחינם. הם יכולים גם לנתח את הכספים שלך ולעזור לך להגיע לתקציב לשיפור הציון שלך.
 3. 3
  רכשו את ציון ה- FICO שלכם. בקר ב- myfico.com וקנה דוח חד פעמי. אתה יכול לקבל את הציון שלך יחד עם דוח אשראי מאחת או מכל שלוש סוכנויות דוחות האשראי הגדולות (CRA). המלווים בדרך כלל בוחנים את ציון ה- FICO שלך, כך שתוכל לראות בדיוק מה הם רואים אם אתה קונה מאתר זה.
  • נכון לשנת 2017, זה 45 € עבור הציון שלך ודוחות משלושת ה- CRA.
  • זה עולה 15 € עבור הציון שלך ודוח CRA אחד.
  אם ברצונך לבדוק את ציון האשראי שלך
  אם ברצונך לבדוק את ציון האשראי שלך, בקר באתר חינמי כגון Credit.com או CreditKarma.com כדי להשיג את הדוח שלך.
 4. 4
  קנו את הציון שלכם מסוכנות דיווחי אשראי. בארה"ב, שלושת ה- CRA הגדולים הם Equifax, Experian ו- TransUnion. אתה יכול לקנות את הציון שלך מכל אחד. בקר באתרי האינטרנט שלהם כדי להזמין אותו.
  • ב- Equifax, עיין בקטע "סיוע בדוחות אשראי" בתחתית דף הבית. לחץ על "רכוש את ציון האשראי שלי."
  • בדף הבית של Experian לחץ על "דוחות וציונים" ובחר "ציון אשראי".
  • ב- TransUnion, לחץ על "חינוך אשראי" ואז בחר "ציון אשראי".

שיטה 3 מתוך 3: שיפור ציון האשראי שלך

 1. 1
  בצע תשלומים בזמן. היסטוריית התשלומים שלך מהווה 35% מציון האשראי שלך. שלם לפחות את התשלום המינימלי, ושלם בזמן. תשלום מאוחר אחד לא יקרוס את ציון האשראי שלך, אך ככל שיש לך פחות תשלומים שהוחמצו, כן ייטב.
  • פנה לבנק שלך כדי להגדיר תשלומים אוטומטיים כדי שלא תשכח.
  טיפ מומחה

  טריק מומחה: אתה יכול להגדיל את הציון שלך על ידי ביצוע תשלומים שבועיים במקום תשלומים חודשיים. קח את הסכום שתכננת לשלם לחודש ופרוס אותו על פני מספר שבועות.

 2. 2
  הפחית את נטל החוב שלך. הסכום שאתה חייב מהווה עוד 30% מציון האשראי שלך. הפחית את הנטל שלך על ידי תשלום חובות בריבית גבוהה, כמו יתרות בכרטיסי אשראי. השתמש בכרטיס אשראי להעברת יתרה כדי להאיץ את ההחזר.
  • גורם אחד ש- FICO שוקל הוא סכום האשראי הזמין בו אתה משתמש. לדוגמה, שני אנשים עשויים לחייב 2240 אירו בכרטיס אשראי. עם זאת, לאדם A יש אשראי זמין בסך 14900 €, ואילו לאדם B יש רק 3730 € לאדם A יהיה ציון גבוה יותר, שכן פחות מהאשראי הזמין שלהם מנוצל.
 3. 3
  הימנע מלקיחת אשראי חדש. אשראי חדש מהווה 10% מהציון שלך. אתה עשוי לחשוב שזה רעיון טוב להגדיל את כמות האשראי הזמין על ידי קבלת כרטיס אשראי חדש. עם זאת, הציון שלך יקבל מכה אם תפתח יותר מדי חשבונות חדשים. FICO מניח שאתה פותח חשבונות כי אתה בבעיה כלכלית.
  • יוצא מן הכלל אחד: אם אתה יכול לקבל כרטיס אשראי העברת יתרה חדש עם אפריל 0% מקדים. זה יאפשר לך לשלם את חובותיך במהירות.
 4. 4
  להיות סבלני. אורך היסטוריית האשראי שלך מהווה עוד 15% מציון האשראי שלך. אין הרבה מה שאתה יכול לעשות כדי להאיץ את התהליך. עם זאת, אתה יכול לעזור לעצמך על ידי לא לסגור חשבונות ישנים, גם אם אתה לא משתמש בהם כרגע.
  • אם אתה סקרן, 10% הנותרים מהציון שלך מבוסס על שילוב הלוואות לתשלומי אשראי, כרטיסי אשראי, משכנתא וחשבונות חנות. אתה באמת לא צריך לקחת אשראי חדש רק כדי לגוון את תמהיל החשבונות שלך.
  Freecreditreport.com יאפשר לך לגשת לדוח האשראי שלך בחינם (בתנאים שלו) אך יגבה ממך גישה לציון האשראי שלך
  Freecreditreport.com יאפשר לך לגשת לדוח האשראי שלך בחינם (בתנאים שלו) אך יגבה ממך גישה לציון האשראי שלך.
 5. 5
  הסר מידע לא מדויק. מידע לא מדויק יכול להוריד את ציון האשראי שלך. קבל עותק של דוח האשראי שלך ועבר עליו בקפידה. בארה"ב, אתה יכול לקבל דוח אשראי אחד בחינם בכל שנה על ידי התקשרות למספר 877-322-8228 או ביקור בכתובת annualcreditreport.com. שגיאות נפוצות כוללות את הדברים הבאים:
  • חשבונות שלא שייכים לך.
  • חשבונות הרשומים כמאוחרים או עבריינים כאשר ביצעת תשלומים בזמן.
  • חוב יחיד המופיע יותר מפעם אחת.
  • האיזון שהוא שגוי על החשבון.
  • חשבון עם מסגרת האשראי הלא נכונה.

טיפים

 • אם מעולם לא השתמשת בכרטיס אשראי בעבר, או שאלת כסף בכל תפקיד שהוא, סביר להניח שלא יהיה לך אשראי, כלומר, עדיין אין לך ציון אשראי. יהיה עליך ליצור אשראי כדי לקבל ציון.

שאלות ותשובות

 • כמה זמן לוקח לחברת כרטיסי האשראי לדווח על היתרה ששולמה?
  חברות כרטיסי האשראי מדווחות מדי יום ללשכות דיווח האשראי.
 • כיצד אוכל לקבל ציון אשראי מבלי להזין את מספר הביטוח הלאומי שלי באינטרנט?
  בדרך כלל הם יבקשו רק את 4 הספרות האחרונות של מספר הביטוח הלאומי שלך. אתה יכול גם להשיג את ציון האשראי שלך דרך הבנק שלך אם זה הופך אותך לנוח יותר.
 • אין לי אימייל. כיצד אוכל לבדוק את ציון האשראי שלי?
  עליכם לבדוק את דפי כרטיס האשראי שלכם או להיפגש עם יועץ אשראי.
 • מה אם אני לא זוכר כתובת קודמת?
  לשכות אשראי רבות שואלות מספר שאלות בחירה הנוגעות לכתובת העבר או לעבודה שלך בכדי לאמת את זהותך.
 • האם Freecreditreport.com הוא מקור לגיטימי למצוא את ציון האשראי שלי?
  Freecreditreport.com יאפשר לך לגשת לדוח האשראי שלך בחינם (בתנאים שלו) אך יגבה ממך גישה לציון האשראי שלך. יש רק אתר אחד שיספק לך דוח אשראי בחינם, והוא AnnualCreditReport.com, המופעל על ידי שלוש סוכנויות דיווח האשראי האמריקאיות. AnnualCreditReport.com ישלח לך את כל שלושת דוחות הסוכנות בחינם פעם בשנה. מומלץ לקבל דוח יחיד מדי ארבעה חודשים, המתחלף בין שלוש הסוכנויות.
שאלות ללא מענה
 • האם כרטיסי אשראי לאחר הראשון אינם חשובים כל כך לשמירה על פתוח כדי לשמור על אשראי טוב? אני משלם תשלום חודשי שנים רבות לאחר הראשון שלי, שהוא כרטיס סטודנט בכדי לשמור על היסטוריית האשראי שלי.
 • מה עלי לעשות אם אין לי אפשרות לגשת לדוח האשראי שלי לאחר תשלום האגרה?
 • האם אנשים אחרים יכולים להשתמש בציון האשראי שלי כדי לקבל הלוואות?

תגובות (4)

 • monapollich
  תובנה מאוד, תודה!
 • leejasmine
  לפני שהלכתי למשרד עזרה, הורדתי את כל 3 דוחות האשראי בחינם והדגשתי את הפריטים המפוקפקים ואת מכתב המחלוקת שיאפשרו לי לערער על הסימנים המפוקפקים האלה!
 • ezra89
  למד לשמור על ציון ה- FICO שלך.
 • schmittdarrell
  שאוכל לקבל דוח אשראי בחינם מדי שנה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לגשת להון בבית שלך?
 2. כיצד למצוא מלווה משכנתא?
 3. איך מממנים מחדש משכנתא תת-מימית?
 4. איך להתמודד עם מחלקות גביית משכנתא?
 5. איך לשלם את המשכנתא?
 6. כיצד להשתמש בהון עצמי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail