כיצד לרכוש בתים במחירים מוזלים?

רכישת בתים שנמצאים בשוק זמן רב או משא ומתן עם בונים על נכסים שהיו מפותחים יתר על המידה
רכשו בתים במחירי הנחה על ידי תשלום במזומן, רכישת בתים שנמצאים בשוק זמן רב או משא ומתן עם בונים על נכסים שהיו מפותחים יתר על המידה.

מכיוון ששוק הדיור ממשיך לחזור מההתרסקות שלו ב -2007 וב -2008, המחירים נותרים נמוכים מספיק ברוב הקהילות כדי להפוך בעלות על דירות בר-השגה לאנשים עם כספים איתנים ואשראי טוב. אפילו במחירים נמוכים, ציידים רבים מציאה עדיין מקווים לקנות בית בהנחה עמוקה עוד יותר. זה אפשרי אם יש לך סבלנות והתמדה כמו גם כישורי שכנוע טובים. רכשו בתים במחירי הנחה על ידי תשלום במזומן, רכישת בתים שנמצאים בשוק זמן רב או משא ומתן עם בונים על נכסים שהיו מפותחים יתר על המידה.

צעדים

 1. 1
  קבעו תקציב. קבע כמה אתה מוכן להוציא, וכמה הנחה מקובלת. לדוגמה, החליטו אם הנחה של 20 אחוז ממחיר המחירון היא ניצחון, או שמא תרצו במחיר של 74600 אירו.
 2. 2
  שלם במזומן. הימנעות ממשכנתא תאפשר לכם לחסוך הון בעת רכישת בית. בשנת 2011, איגוד המתווכים הלאומי דיווח כי 30 אחוז מרוכשי הדירות משלמים במזומן כדי לחסוך כסף ולהימנע מתשלומי ריבית של שנים.
  • חשב את החיסכון שלך כדי להבין את ההנחה שאתה מקבל בפועל. אתה תוותר על ניכוי שנתי על ריבית משכנתא, אך אם אתה משלם ריבית של 4 עד 6 אחוזים על הלוואה של כמה אלפי דולרים לאורך תקופה של 30 שנה, בסופו של דבר תוציא יותר ריבית מאשר על הבית שלך.
  • קבל הנחה ממחיר הרכישה ועלויות הסגירה. משא ומתן על מחיר נמוך יותר בתמורה לתשלום במזומן וחסך את כל דמי הסגירה עליהם מתעקשים המלווים המשכנתא, כגון עורכי דין, ביטוח כותרת, דמי בקשה ועלויות התחלת הלוואות.
  ציידים רבים מציאה עדיין מקווים לקנות בית בהנחה עמוקה עוד יותר
  גם עם מחירים נמוכים, ציידים רבים מציאה עדיין מקווים לקנות בית בהנחה עמוקה עוד יותר.
 3. 3
  קנו בית בעיקול. בממוצע בתים בעיקול נמכרים בכ- 28 אחוז פחות מבתים שאינם בעיקול. הבנק המחזיק במשכנתא מכרז לעתים קרובות בית מעוקל.
  • השתתף במכרז. לעתים קרובות, הוא מוחזק ממש על מדרגות בית המשפט. לפעמים, המכרז נערך בנכס עצמו. הביאו איתכם לפחות 5 עד 10 אחוזים מקדמה והיו מוכנים לממן את שאר הבית. התמודד על הבית המעוקל. אם יש לך את ההצעה הגבוהה ביותר, הבית הוא שלך.
  • שים לב שחלק מהבנקים מציבים מינימום על הבתים המעוקלים שהם מכרזים, שהוא בדרך כלל הסכום שחייב בהלוואה. ההצעה שלך תצטרך להיות מינימלית.
  • התכונן להציע על מראה הבית שלא נראה. מדינות מסוימות יקיימו בית פתוח לפני המכרז, ומדינות אחרות אינן מחייבות זאת. תקבל בית מעוקל להנחה, אך לא תוכל לנהל משא ומתן על שינויים או תיקונים.
 4. 4
  קנו מכירה קצרה או נכס בבעלות נדל"ן (REO). מדובר בבתים שטרם נכנסו לעיקול. תוכל לנהל משא ומתן על מחיר עם הבנק.
  • הגש הצעה. הבנק עשוי לשקול לקבל מחיר נמוך יותר עבור הבית אם הסכום מכסה את יתרת המשכנתא שנותרה. עבוד עם סוכן או מתווך המתמחה במכירות קצרות ובתים של REO. לעתים קרובות הם יידעו מה הבנקים מחפשים.
  • קבע כי ההצעה שלך תלויה בהערכות, בדיקות וחיפושי כותרות. זהו יתרון בקניית בית לפני שהוא מגיע לעיקול. אתה מקבל הנחה כמו גם ביטוח נוסף כרוכש.
 5. 5
  כוון לבתים שאף אחד לא רוצה לרצות. אם ברצונכם לקנות בית בהנחה עמוקה, בדקו נכסים שנמצאים בשוק זמן רב. הבעלים יהיה סביר יותר לנהל משא ומתן רק כדי למכור את הבית.
  • חפש בתים שנמצאים בשוק כבר 6 חודשים או יותר. רוב המוכרים יגדלו להיות חסרי סבלנות אם הנכס לא ימכר לאחר 6 חודשים. שקול נכסים הזקוקים לעבודה מסוימת על מנת לנהל משא ומתן להפחתת מחירים נוספת.
  אך לא תוכל לנהל משא ומתן על שינויים או תיקונים
  תקבל בית מעוקל להנחה, אך לא תוכל לנהל משא ומתן על שינויים או תיקונים.
 6. 6
  שקול בנייה חדשה. התפתחויות הדיור החלו לצוץ במהלך תנופת הנדל"ן ואז כשקרס השוק הם הפסיקו למכור. זה הביא לשוק מוצף של בנייה חדשה.
  • שוחח עם בונים על מה הם מוכנים למכור את הנכסים הנוכחיים שלהם. בפיתוח עם בתים פנויים יותר מנכסים מאוכלסים, אתה אמור להיות מסוגל לנהל משא ומתן על הנחה עמוקה.
  • חפש הזדמנויות יצירתיות להנחות. לדוגמא, אם אתה יכול רק לבנות שיוריד כל כך נמוך במחיר שלו, בקש שדרוגים בחינם ביחידה כמו מרתפים מוגמרים, מכשירי נירוסטה או ללא עלויות סגירה.

טיפים

 • זכרו להיות גמישים. סגירה במכירה קצרה עשויה לארוך עד שנה, בתים מעוקלים עשויים לבוא עם בעיות ותיקונים וייתכן שתצטרכו לעשות קצת מחקר בכדי למצוא את הפיתוח החדש עם המשרות הפנויות ביותר. שמור על ראש פתוח כשאתה מחפש את הבית המוזל שלך.

תגובות (1)

 • sofiamatthews
  מאמר טוב, קצר ואינפורמטיבי.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail