כיצד להגיב לבעל תגמול?

כך שתוכל לענות כראוי לבעלי תגמול
אם אתה זכאי, סיוע משפטי יציע לך ייצוג משפטי בחינם, כך שתוכל לענות כראוי לבעלי תגמול.

תגמול מצד בעל הבית נגד דייר אינו חוקי ברוב האזורים. תגמול מתייחס למעשים מסוימים שעל בעל הדירה לעשות לאחר שדייר מימש את זכויותיו או החוקיות. פעולות אלה יכולות לכלול העלאת שכר דירה או הודעה על פינוי. אם אתה מאמין שבעל הבית שלך החזיר לך, יש לך כמה אפשרויות להמשיך. בדרך כלל ניתן להפסיק את הנקמה ובהתאם לנסיבות, אולי לגבות פיצויים נוספים כעונש.

חלק 1 מתוך 3: נקיטת צעדים בסיסיים להפסקת תגמול

 1. 1
  אסוף ושמור כל עדות לנקמתו של בעל הבית. ברגע שבעל הבית מתחיל בפעולת תגמול כלשהי, עליך לאסוף ראיות לכך. יתכן שתוכל לפתור את המחלוקת שלך עם בעל הדירה מבלי לפנות לבית המשפט, אך במקרה שהעניין אכן ילך לבית משפט, תזדקק להוכחות.
  • שמור עותקים של כל מכתבים או הודעות שהמשכיר שולח לך שלדעתך מראים את פעולת התגמול.
  • צלם תמונות של כל תנאי מחיה שליליים שהם מקור הבעיה.
  • קבל הצהרות בכתב מדיירים אחרים, במידת האפשר, המתארות את מה שבעל הדירה עשה לא בסדר.
 2. 2
  התחל "שביל נייר" כדי לשים לב למשכיר כי מעשיו אינם מותרים. אם יתמזל מזלך, אולי תוכל להצביע על השגיאה ולגרום לבעל הבית שלך להפסיק. אך במקרה שבעל הבית לא יעשה זאת, תרצה להוכיח את התקשורת שלך בכתב. שלח למשכיר מכתב המכיל את הנקודות הבאות:
  • פרט את המעשה הרלוונטי שבעל הדירה שלך ביצע והודיע לו או לה כי אתה סבור כי מדובר בתגובה.
  • ציין חוקים או חוקים רלוונטיים האוסרים התנהגות כזו.
  • הודע לבעל הבית שאתה מצפה שהמעשה יבוטל. לדוגמא, אם בעל הבית הוציא הודעת פינוי, בקש לבטל אותה בכתב.
  • הודע לבעל הבית כי תאכוף את זכויותיך במערכת המשפט אם המצב לא יתוקן.
 3. 3
  צור קשר עם סוכנות להגנת הצרכן או סוכנות זכויות הדיירים כדי לקבל עזרה. באזורים רבים, במיוחד בערים גדולות יותר, יש סוכנויות דיור הוגנות או משרדי סיוע משפטי שיעזרו לדיירים להגן על זכויותיהם מפני בעלי בתים לא מוסריים. בדוק בספר הטלפונים שלך או חפש באינטרנט סוכנויות מסוג זה באזורך ופנה אליהם לקבלת ייעוץ ועזרה.
  ברגע שבעל הבית מתחיל בפעולת תגמול כלשהי
  ברגע שבעל הבית מתחיל בפעולת תגמול כלשהי, עליך לאסוף ראיות לכך.
 4. 4
  צור קשר עם גורמים מקומיים רלוונטיים. בהתאם לחומרת העבירה, יתכן שתצטרך לפנות למשטרה המקומית, לפקח הבניין או לפרקליטות עירונית כדי לדווח על מעשיו של בעל הבית. יתכן שתוכל רק להגיש דוח, או שתוכל לגרום למישהו לצאת לביתך לחקור את הבעיה. השגת פקידים אלה עשויה להיות מספיקה כדי לשכנע את בעל הבית שלך להפסיק את כל הפעולות שהוא מבצע.
  • אם מישהו מהפקידים הללו מגיב או יוצר דוחות כתובים כלשהם, שמור עותקים של הכל.
  • ערוך רישום כתוב של השעה והתאריך שיצרת כל איש קשר. יתכן שתזדקק למידע זה לצורך תביעה בהמשך הדרך.

חלק 2 מתוך 3: נקיטת צעדים בבית המשפט להפסקת התגמול

 1. 1
  שקול להיפגש עם עורך דין. ניתן לפתור בעיות רבות של בעלים ודיירים ללא עורך דין, אך אם הבעיה שלך נראית כאילו היא מחמירה מספיק כדי לפנות לבית המשפט, ייתכן שתרצה לפנות לייעוץ של עורך דין. כדי למצוא עורך דין מוסמך, פנה לשירות הפניות לעורכי הדין של לשכת עורכי הדין שלך. לאחר מענה למספר שאלות, תיווצר קשר עם מספר עורכי דין מוסמכים באזור מגוריך.
  • הקפד לשאול על שכר טרחה לפני שאתה מזמין עורך דין. לאחר שתעסיק את עורך הדין, וודא שהסכם האגרה מונצח בכתב.
 2. 2
  חפש עזרה בעלות נמוכה. אם אתה לא יכול להרשות לעצמו משרד עו"ד או חוק שירות מלא, לשקול קליניקות משפטיות ספר ואת סיוע משפטי משרדים. בתי ספר למשפטים ברחבי הארץ מציעים לתלמידיהם חוויות למידה מעשיות בכך שהם מאפשרים להם לייצג אנשים בעלי הכנסה נמוכה בסכסוכי דיור. צרו קשר עם בתי ספר למשפטים באזורכם ושאלו על מרפאות לדיור סטודנטים. אם בית הספר למשפטים המקומי שלך אינו מציע מרפאת דיור, מצא ארגונים לסיוע משפטי שמקבלים סכסוכי דיור. אם אתה זכאי, סיוע משפטי יציע לך ייצוג משפטי בחינם, כך שתוכל לענות כראוי לבעלי תגמול.
 3. 3
  בקש צו מניעה זמני (TRO) אם אתה זקוק לפעולה מיידית. אם למשל רמת הנקמה של בעל הבית היא קיצונית כך שהוא החליף את המנעולים בדירתך או משהו כזה, אתה זקוק לפעולה מיידית. מבחינה משפטית, העזרה המיידית הזו נקראת צו מניעה זמני.
  • גשו לבית המשפט לדיור (אם באזורכם יש כזה) או לבית המשפט קמא. בהגעתך, גש למשרד הפקידות ושאל לגבי הגשת תלונה לטרו.
  • כשאתה מדבר עם פקיד בית המשפט, בקש את הטופס להגיש בקשה ל- TRO. יהיה עליכם לכתוב את העובדות על מה שקרה ולספק כל ראיות שיש לכם מיד.
  • לעתים קרובות שופט ישמע מיד את הצד שלך בעניין ויוציא צו זמני שיאפשר לך להיכנס לדירה.
  • תידרש למסור עותק של צו זה למשכיר ואולי ליצור קשר עם המשטרה שתלווה אותך לאכיפתו.
  • בית המשפט יקבע דיון שני, בדרך כלל תוך מספר ימים. תידרש למסור לבעל הבית שלך הודעה על מועד השימוע הזה. באותו דיון שני, בית המשפט ישמע גם ממך וגם מהמשכיר. יהיה עליך לרשות כל ראיות או עדים באותו דיון שני.
 4. 4
  הגש תיק לבית המשפט המקומי לדיור או לבית משפט לתביעות קטנות. בערים מסוימות יש בית משפט ייעודי לשיכון המיועד רק לפתרון בעיות של בעלים ודיירים. בתחומים אחרים תצטרך להגיש תלונה לבית משפט קמא בדרגה הנמוכה ביותר. חפש את מערכת בתי המשפט בספר הטלפונים המקומי שלך או באינטרנט, התקשר לפקיד בית המשפט והסבר שאתה דייר עם נושא דיור. הפקיד בדרך כלל יוכל להגיד לך היכן אתה צריך להגיש. במקרים רבים, יהיה טופס מילוי פשוט המשמש כתלונה. [
  • הקפידו לשאול לגבי אגרת הגשה והיו מוכנים לשלם אותה.
  שמור עותקים של כל מכתבים או הודעות שהמשכיר שולח לך שלדעתך מראים את פעולת התגמול
  שמור עותקים של כל מכתבים או הודעות שהמשכיר שולח לך שלדעתך מראים את פעולת התגמול.
 5. 5
  היכונו לשימוע או למשפט. אתה יכול לבחור לעשות זאת בעצמך או לשכור עורך דין שיעזור. ניתן לפתור סוגיות רבות של בעלים ושוכרים ללא עורך דין, אך מותר לך להיות ייצוג משפטי אם תרצה בכך. אם הנושא מסובך וכרוך בכמות רבה של ראיות ועדים, יתכן וזה רעיון טוב לקבל עורך דין.
  • אסוף את הראיות שלך וארגן אותן באופן שתוכל להציג אותן באופן הגיוני בפני השופט או קצין השימוע שידון בעניינך.
  • השתמש במידע גילוי. תלוי בבית המשפט שאליו אתה מגיש את תלונתך, ייתכן שתהיה לך הזדמנות להגיש בקשות "גילוי". זהו הליך עבורך לקבלת מידע מהמשכיר לפני המשפט, על מנת להבין כיצד הוא מתכנן להציג את עניינו.
 6. 6
  השתתף בדיון או במשפט והגיש את המקרה שלך. עבור סכסוכי בעלים ודיירים רבים, אל תצפה שזה יהיה משפט מלא כמו שאתה רואה בסרטים. סביר יותר להניח שאתה ובעל הבית ייפגשו פחות רשמית בחדר ישיבות עם פקיד שימוע (שעשוי להיות שופט או לא) ויציג את שני הצדדים של הסכסוך שלך. קצין השימוע יקשיב ואז יתן החלטה.

חלק 3 מתוך 3: הגדרה והכרה של נקמה

 1. 1
  דע את זכויותיך הבסיסיות כשוכר. בעוד שלכל מדינה יש חוקים משלה, יש רשימה של זכויות בסיסיות החלות על כל השוכרים המכסים את החיפוש אחר מקום מגורים, כמו גם את זכויותיך בזמן שאתה גר שם. זכויות אלה כוללות:
  • הזכות נגד אפליה. בעל בית אינו רשאי להפלות על רקע גזע, דת, מוצא לאומי, מין, גיל, מעמד משפחתי (כולל אי מתן ילדים או הריון), מוגבלות פיזית או נפשית.
  • הזכות להשתמש בחיית שירות אם אתה זקוק לכך. בעל בית אינו יכול לסרב להשכיר לך על פי כלל "אין חיות מחמד" אם יש לך חיית שירות מאומנת.
  • הזכות לגילוי מידע מסוים. אם בעל בית מסרב להשכיר לך מסיבה כלשהי פרט למידע בדוח האשראי הרשמי שלך, עליו למסור לך את הסיבות לכך. כמה דוגמאות עשויות לכלול מידע מבעלי בתים קודמים או מדיירים אחרים. (שים לב שהחוק לא אומר שבעל הבית צריך לשכור לך; אבל הוא לפחות צריך להסביר לך את הסיבה, וייתכן שזו לא אחת מהנושאים המפלים המוגנים המפורטים לעיל).
  • הזכות לבית "למגורים". המשמעות היא שהבית או הדירה שאתה שוכר חייבים לעמוד בתנאי מחיה בסיסיים מסוימים. חייבים להיות מים זורמים. לא יכולות להיות חורים ברצפות. החום חייב לעבוד. לא ניתן לנגוע בו מכרסמים, חרקים או מזיקים אחרים. כל בית או דירה לא חייבים להיות אחוזה, אך כן צריכים לעמוד בסטנדרטים בסיסיים.
  • הזכות לפרטיות. בעל הבית שלך לא יכול להיכנס לדירה שלך ללא רשותך, אלא אם כן קיים מצב חירום אמיתי. אם הוא צריך לבצע תיקונים או לספק שירות אחר, הוא צפוי לתת לך הודעה מראש סבירה.
 2. 2
  הבן את החוקים המקומיים שלך נגד נקמה. לכל מדינה יש חוקים משלה האוסרים לנקום. לחלקן יש הגדרות רחבות יותר מאחרות, אך באופן כללי, רוב המדינות מיישמות אותן ציפיות בסיסיות. ההבחנות הבאות הן אוניברסליות למדי:
  • סיום שכירות - אם משכיר יודיע לך שהוא לא רוצה לחדש את חוזה השכירות שלך בסוף החודש, זה יכול להיחשב כנקמה. אם ביצעת לאחרונה פעולה כלשהי למימוש זכויותיך כשוכר, הרי שהמעשה שלו אינו חוקי. אך אם חמותו תצטרך לעבור לגור בה, זה יכול להיות רק שינוי בנסיבותיו, שיהיה מותר.
  • הגשת תביעת פינוי - אם בעל הבית שלך מגיש פתאום הודעה על פינוי או תלונה נגדך לפינויך, זמן קצר לאחר פעולה כלשהי שביצעת למימוש זכויותיך כשוכר, הדבר עשוי להיחשב כנקמה. מצד שני, לא כל הפינויים הם תגמול. אם יצרת סיבה כלשהי לפינוי (רמות רעש לא מקובלות, אי תשלום דמי שכירות וכו '), ייתכן שפעולת המשכיר עשויה להיות מקובלת לחלוטין.
  • הגדלת שכר הדירה - אם הגשת תלונה על מזיקים בדירה, ואז בחודש הבא בעל הבית יעלה את שכר הדירה שלך, זה עשוי להיחשב כנקמה שלא כדין. אבל אם אתה נמצא בדירה שנתיים ללא עליית שכר דירה, זה יכול להיות בסדר גמור.
  • לא משנה מה המצב, הכירו בכך שזה תלוי בעובדות הספציפיות בעניינכם. אם פעולת בעל הבית שלך תבוא מיד לאחר פעולה משפטית שלך, נראה שהיא דומה יותר לנקמה ובית המשפט ככל הנראה יפסוק כך. אך אם בעל הבית יכול להסביר סיבה תקפה לפעולתו, אזי בית המשפט רשאי לפסוק לטובתו.
 3. 3
  למידע נוסף על חוקי השכירות. אם הבעיה שלך ממש גרועה, יתכן שתצטרך להזמין עורך דין. אך לפני שתגיע לנקודה זו, ישנם משאבים רבים זמינים, הן באינטרנט והן בדפוס, שתוכל לקרוא כדי ללמוד עוד. בדוק בספריה או בחנות הספרים המקומית שלך ספרים בנושא זכויות שוכרים. כדי להתחיל, תוכל לעיין בקישורים הבאים למידע נוסף:
  • "זכויות דיירים" ממשרד השיכון והפיתוח העירוני של ארה"ב, מכיל קישורים לכל אחת מ -50 המדינות, עם מידע ספציפי על זכויות הדיירים בכל מדינה.
  • "השכרת בית או דירה" באתר Nolo.com, נותן מידע מעשי שימושי לגבי דברים שכדאי לכם לצפות כשוכרים.
  • "זכויות דיירים" ב- Findlaw.com, מכיל קישורים למאמרים רבים בנושאים ספציפיים אודות זכויות בסיסיות, פיקדונות ביטחון, תגמול ועוד.
  שלח לבעל הבית שלך מכתב המכיל את הנקודות הבאות
  שלח לבעל הבית שלך מכתב המכיל את הנקודות הבאות: פרט את המעשה הרלוונטי שבעל הדירה שלך ביצע והודיע לו שהוא סבור שהוא נקם בתגובה.
 4. 4
  לזהות נקמה אם זה קורה. הבנת זכויותיך היא רק המחצית הראשונה של הבעיה. תגמול מגיע כשאתה מתלונן על זכויותיך, ואז בעל הבית נוקט בפעולה כלשהי נגדך.
  • לדוגמא, אם בדירתכם יש בעיית באגים, עומדת לכם הזכות להצביע על כך לבעל הבית שלכם ולצפות שהוא יביא מדביר. אם הוא עושה זאת, הבעיה נפתרת. זה יהפוך לנקמה לא חוקית אם המשכיר יעלה את שכר הדירה בחודש הבא מכיוון שאתה עולה לו כסף.
  • כדוגמה נוספת, נניח שהתלוננת בפני מועצה לדיור הוגן מכיוון שהרגשת מופלית לרעה בבחינת דירות, ולכן בעל הבית לקח אותך. עד כאן, כל כך טוב. אבל אם פתאום יחליט שלא לכלול שירותים מסוימים בשכר הדירה שהתפרסם, זה יהיה נקמה.
  • לבסוף, נניח שאתה שוכר דירה שיש בה צבע שמתקלף קשות, כי בעל הבית אומר שהוא מתכנן לתקן אותה. לאחר שישה חודשים, וללא סימן לעבודת צבע חדשה, אתה מונע את כספי שכר הדירה ומשלם בעצמך עבור הציור. ואז בעל הבית שלך נותן לך הודעת פינוי בגין אי תשלום שכר דירה. זה ידרוש הסבר מסוים בבית המשפט, אך עיתוי הדברים נראה כאילו תגמולו של בעל הבית אינו חוקי.

טיפים

 • סוכנויות להגנת הצרכן ופקידים מקומיים עשויים להזהיר את בעל הדירה שיפסיק מהתנהגותו. הם עשויים גם להעמיד לדין את בעל הדירה אם היו הפרות בעבר.
 • לקבלת חוקים ספציפיים החלים על מצבך, פנה לרשויות המשפטיות המקומיות שלך או חפש באינטרנט למידע נוסף.

אזהרות

 • תביעת פינוי תופיע בדוח האשראי שלך. כדי להימנע מכך, פנה לבית המשפט בהקדם האפשרי וייפתר לפני מועד הפינוי, שכן הדבר יהפוך את תביעת הפינוי ללא תועלת.

שאלות ותשובות

 • מה אני יכול לעשות אם נגרם לי אובדן ונזק בגלל גג דולף שלא תוקן?
  התייעץ עם פוליסת ביטוח השוכרים שלך והסכם השכירות שלך. עורך דין יכול לעזור לך לנווט בתיק ולחקור את זכויותיך.
 • לפני שש שנים בעל הבית נתן לנו בעל פה אישור לחנות במקום חניה נוסף, אך לאחרונה אמר לנו שאנחנו כבר לא יכולים לחנות שם. מה אנחנו יכולים לעשות?
  אלא אם כן מקום חניה נוסף הוא חלק מהשכירות, אין שום דבר שתוכל לעשות.
 • לאחרונה גיליתי שיש 2 עברייני מין שהם חברי לחדר שלי. הבעלים לא ייעץ לנו על כך בעת ההשכרה, אז אמרתי לו שאני עוברת. מאז זה היה סיוט. הוא מתקשר למשטרה כמעט כל יום. הוא סגר את הכבל וה- WiFi, ניתק את הכיריים, הוריד את דוד המים והפחית את התאורה. מה אני יכול לעשות?
  מיני הדברים שאתה אומר שבעל הבית שלך עשה נשמעים כאילו הם מתאימים להגדרה הבסיסית של נקמה. עם זאת, לא ברור לי שהייתם צודקים מלכתחילה. בהתאם לחוק בו אתה גר, בעל הבית שלך כנראה לא היה מחויב לחשוף בפניך עבר פלילי קודם של דיירים אחרים. אז כשאמרת שאתה עובר דירה, אתה עלול להפר את חוזה השכירות שלך. למרות זאת, זה לא נותן לבעל הבית את הזכות לנקוט בפעולות שאתה מתאר. זה נשמע שהדבר הכי טוב לעשות זה פשוט לצאת משם. הוא לא רוצה אותך, כנראה, ואתה לא רוצה להיות שם. אז מצא דירה חדשה, והלך. הפיתרון הטוב ביותר לא תמיד צריך להיות "חוקי". זה פשוט הגיוני ביותר. אם אתה רוצה לקחת אותו לבית המשפט בגין נקמתו,אתה יכול לבצע את השלבים במאמר זה, אבל אני לא בטוח שיש לך מקרה מנצח. אתה בטח צריך לדבר עם עורך דין.
 • ביצעתי בדיקה דרך סעיף 8. נמצאו מקקים בדירתי, אז אמר לו המפקח שלי להשיג מדביר. עכשיו בעל הבית שלח לי נייר בית משפט שאמר שהוא לא מחדש את חוזה השכירות שלי. מה אני יכול לעשות?
  חוקי התגמול משתנים, אך אי חידוש מסיבה זו עשוי להתאים לפעולה משפטית. אנשים הזכאים לסעיף 8 עשויים לפנות לייעוץ משפטי בחינם או מוזל כדי לפתור בעיות כאלה. לבעל הבית זכות לבחור שלא לחדש, אך אינו יכול לפנות חוקית שוכר בתגובה (אם יש ראיות לכך שהסיבה האמיתית).
 • מה עלי לעשות אם בעל הבית אומר שאני מפר את חוזה השכירות כשעברתי בהתראה?
  אם תצא בהודעה אך תקופת החכירה המוסכמת טרם פגה, היית ממשיך (בתיאוריה) לחייב שכר דירה עד לתאריך התפוגה או שהמשכיר ישכיר אותו למישהו אחר. אתה בהחלט יכול לנסות ולנהל משא ומתן על הסדר נעים עם בעל הדירה לפני שתתבע עבור דמי שכירות שלא שולמו.
 • בעל הבית שלי שלח הודעה של 5 ימים בגלל אי תשלום דמי השכירות, אך זה נבע מדמי חניה שהוגדלו למרות הסכם השכירות שלי. מה עליי לעשות?
  בדוק את חוזה השכירות שלך כדי לראות למה הסכמת לגבי דמי החניה. מנסיוני, לרוב יש תוספת חניה נפרדת שתקבע בבירור את כללי החניה, הקצאת מקומות חניה, אגרות עבור חניה וכו '. בדרך כלל הם מסתיימים בביטוי הכללי החוקי "ניתן לשנות תנאים בכל עת עם או ללא הודעה מוקדמת, "מה שאומר שהם יכולים לשנות דברים כמו מחיר החניה מכיוון שברוב הערים לא צריך להציע חניה. אם בחוזה שלך נאמר דבר כזה, אז בעל הדירה שלך לא הפר את החוזה ולא היה שום תירוץ שלא לשלם את שכר הדירה. הבחירה האחרת שלך היא לא לשלם עבור חניה ולוותר על המקום שלך - שעשוי להיות טוב יותר מאשר לאבד את הדירה שלך. שוחח עם בעל הבית שלך כי יתכן שזו הייתה טעות כנה. שלם את שכר הדירה שלך והבטיח להם שזה זכה 'לא יקרה שוב.
 • מה עלי לעשות אם בעל הבית שלי העלה את שכר הדירה לאחר שביקשתי מהם לתקן את הדברים?
  זה תלוי בשכירות. קראו אותו מחדש ובדקו האם קיימות נסיבות בהן בעל הבית יכול להעלות את שכר הדירה. אם אתה נמצא בשכירות מחודש לחודש באירופה, בעל הבית יכול להעלות את שכר הדירה בכל עת שירצה, כל עוד הם ימסרו לך הודעה.
 • לאחרונה התלוננתי בפני בעל הבית שלי כי 6 אנשים גרים באחת הדירות בבניין שלי. זמן קצר לאחר מכן קיבלתי את חשבון השירות החדש שלי וגיליתי שאני מחויב בשני אנשים ולא באחד. אני האדם היחיד שחי כאן. מה עליי לעשות?
  אם אתה משלם שירות בעצמך, פנה לחברת השירות בנוגע לשגיאה. אם בעל הדירה מטפל בשירותי השירות, פנה למשכיר בנוגע לשגיאה. יש מעט מאוד שאי אפשר לתקן באמצעות תקשורת פתוחה וכנה עם הגורם הרלוונטי, אך אם אינך מגיע לשום מקום, פנה לסיוע משפטי או ראה עורך דין המסייע לשוכרים.
 • אני גר בבית כמתארח אצל בעל הבית שלי. לאחרונה הגשתי תלונה במשטרה שהוא פגע בי. תוך שבועיים הוא הגיש הודעה על סיום או סיום של 60 יום. זה לא נקמה?
  על סמך דבריך, בלי לדעת מידע נוסף, לא אוכל לומר אם מדובר בנקמה. שוכנים ודיירים דומים אך שונים מאוד. יש לך חלק מאותן זכויות, אך בדרך כלל פירושו "שוכן" כי אתה שם בתפקיד לא רשמי (ללא חוזה שכירות). המציאות היא שהיית מעורב בוויכוח פיזי עם מישהו שבבעלותו של הבית, אלא אם כן יש סוג כלשהו של חוזה שכירות או ניירת שמבטיחים לך תושבות בפרק זמן מסוים, הוא יכול לבקש ממך לעזוב. אולי תוכל לערער על כך בבית המשפט, אבל בסופו של יום זה הבית שלו.
 • האם זה לא חוקי שבעל הבית שלי יפרסם לי מכתב בתיבת הדואר שלי לאחר שהגשתי תלונה לעיר?
  זה יהיה תלוי במה שקבע המכתב. אם אתה מודאג, התייעץ עם עורך דין לקבלת ייעוץ.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לשקול דמי שכירות לדירת LIHTC עם קצבאות שירות?
 • מה עלי לעשות אם בעל הבית מרשה לשכן להטריד אותי?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?
 2. איך מוכרים בית באופן מקוון?
 3. איך מוכרים בית ישן?
 4. איך להעריך את הבית שלך?
 5. איך למכור את הבית שלך תוך 3 ימים?
 6. איך למכור את הבית שלך בשוק למטה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail