איך להשיג כרטיס אשראי עם אשראי רע?

כדי לקבל כרטיס אשראי עם אשראי רע, פתח חשבון בבנק המציע כרטיסי אשראי מאובטחים ושלם את הפיקדון הנדרש. האשראי שלך יוגבל בסכום שיש לך בחשבונך וייתכן שתצטרך להיות בעל Cosigner, אך זה יכול לעזור לך להעלות את ציון האשראי שלך ובסופו של דבר לקבל כרטיס אשראי "לא מאובטח" רגיל. אם יש לך חבר או בן משפחה מהימן עם אשראי טוב, בקש ממנו להוסיף אותך כמשתמש מורשה עבור אחד מכרטיסי האשראי שלהם. לקבלת טיפים נוספים לבניית ציון האשראי שלך, המשך לקרוא!

כדי לקבל כרטיס אשראי עם אשראי רע
כדי לקבל כרטיס אשראי עם אשראי רע, פתח חשבון בבנק המציע כרטיסי אשראי מאובטחים ושלם את הפיקדון הנדרש.

גם אם יש לך היסטוריית אשראי גרועה, תוכל לעבוד על בנייה מחדש. ישנן מספר דרכים להשיג כרטיס אשראי. יתכן שתקבל כרטיס מאובטח, תקבל כרטיס עם מישהו שיעזור לך על ידי יצירת קשר, או תיקח כרטיס שדורש עמלות נוספות. לאחר שתצליח להשיג את הכרטיס הראשון שלך, תוכל להשתמש בו בחוכמה ולבנות מחדש את ציון האשראי שלך.

שיטה 1 מתוך 3: קבלת כרטיס אשראי מאובטח

 1. 1
  הכן פיקדון מוכן. כדי לקבל כרטיס אשראי מאובטח, הבנק ידרוש ממך להפקיד כסף בחשבון הבנק. חברת האשראי מעניקה לך כרטיס אשראי עם קו אשראי עד לסכום הכסף שיש לך בהפקדה. ספקים יראו בכרטיס האשראי שלך כרטיס "רגיל" ולא יידעו שהוא מאובטח.
  • יתכן שתוכל למצוא בנק שיעניק לך מגבלת אשראי הגבוהה מעט מהסכום שאתה מפקיד. עם זאת, ברוב המקרים, "האשראי" שלך יוגבל בסכום שיש לך בחשבון. כך, הבנק יובטח שהם יקבלו תשלום.
 2. 2
  מלווים למחקר עם הצעות כרטיס אשראי מאובטחות. למרות שכרטיס האשראי מאובטח, אתה עדיין צריך לעשות קצת מחקר ולבחור הצעה טובה. בכרטיסים מאובטחים יש כללים ושיעורי ריבית שהופכים כמה הצעות טובות יותר מאחרות. אתה צריך לעשות קצת מחקר ולמצוא את ההצעה המתאימה ביותר לצרכים שלך.
  • בדוק תחילה עם הבנק שלך. הבנק המקומי שבו אתה כבר משתמש לחיסכון או לבדיקה עשוי להציע תוכנית כרטיסי אשראי מאובטחת שתוכל לעזור לך. ייתכן שהבנק לא יפרסם כרטיס מאובטח, אך עליך לבקש ממנהל ההלוואות לברר זאת.
  • השתמש גם באינטרנט. חפש "כרטיס אשראי מאובטח", ותמצא הצעות רבות. עיין בהצעות ותנאי ההתקשרות כדי למצוא אחד שנראה לך טוב.
 3. 3
  קבל כרטיס אשראי מאובטח המדווח על התשלומים שלך לסוכנויות האשראי. תרצה שהכרטיס המאובטח שלך יעזור לך להתחיל לבנות מחדש את האשראי הטוב שלך. עליכם לוודא אם כן כי המלווה ידווח על תשלומיכם לסוכנויות דיווח האשראי. לא כל הכרטיסים המאובטחים יעשו זאת. כשאתה פונה, בדוק את החוזה כדי לברר. אם בחוזה לא כתוב, שאל את מנהל ההלוואות.
  • שלוש סוכנויות דיווח האשראי הגדולות בארה"ב הן Equifax, TransUnion ו- Experian. הם מקבלים דיווחים מהנושים שלך לגבי התשלומים שלך ומשתמשים במידע זה כדי לחשב את ציון האשראי שלך. אם אתה משלם את התשלומים שלך בזמן עבור הכרטיס המאובטח החדש שלך, תרצה שיקבלו את המידע הזה.
  • באתר, CompareCards.com, תוכלו למצוא רשימה של עשר הצעות שונות לכרטיסי אשראי. אתה יכול לסקור את אלה כדי למצוא איזה "דיווח ללשכות אשראי" או " בניית אשראי בשימוש אחראי".
  מהו כרטיס אשראי מאובטח שמאפשר cosigners לאנשים עם אשראי רע
  מהו כרטיס אשראי מאובטח שמאפשר cosigners לאנשים עם אשראי רע?
 4. 4
  השווה שיעורי ריבית ועמלות. כרטיסי אשראי מאובטחים משתנים בתנאי ההחזר ושיעורי הריבית והעמלות, בדיוק כפי שעושים כרטיסי אשראי רגילים. עליכם לעשות מחקר בסיסי ולהשוות את שיעורי הריבית והעמלות שגובים המלווים השונים. למרות שאתה עלול להרגיש שהאשראי הרע שלך מגביל את האפשרויות שלך, עדיין יש לך כמה אפשרויות.
 5. 5
  חפש קלפים עם פרסי תמריץ. אפילו כרטיסי אשראי מאובטחים עשויים להציע פרסי תמריץ כדי לנסות להשיג את העסק שלך. חלק מהמלווים מציעים פרסי החזר כספי על הרכישות שאתה מבצע. חפש מלווה עם הצעה חזקה. נסה למצוא כסף מזומן בחזרה על פריטים שאתה רוכש באופן קבוע, כך שתוכל לנצל את ההצעה המרבית. על ידי שימוש בכרטיס באופן קבוע וחכם, תמריצים אלה יכולים כמעט להרוויח כסף עבורכם.
 6. 6
  מעבר לכרטיס אשראי לא מאובטח כשתוכל. בהתחלה, תצטרך לעבוד עם התנאים של כרטיס האשראי המאובטח שלך. אם אתה משלם את החשבונות החודשיים שלך במועד, בסופו של דבר תוכל לפנות לבנק שלך בבקשה לקבלת כרטיס אשראי " לא רגיל". אם אתה לקוח טוב, ייתכן שתוכל להגיע לרמה זו תוך כשנה.

שיטה 2 מתוך 3: כניסה כמשתמש מורשה

 1. 1
  קבל חבר או בן משפחה מהימן שיעזור לך. אם אתה מכיר מישהו שיש לו אשראי חזק ממך, יתכן שהוא יוכל לעזור לך לקבל כרטיס אשראי. אותו אדם יכול להשתמש בכרטיס אשראי קיים ולהוסיף אותך לחשבון כמשתמש מורשה. זה ייתן לך גישה אוטומטית לחשבון אשראי, ודוח האשראי הרע שלך לא צפוי לפגוע בחבר שלך..
  • אם אתה נכנס כמשתמש מורשה, עליך לוודא שאתה משלם את החשבונות שלך בזמן. אם איחרת בתשלומים, כל עבריינות תפגע באשראי הטוב של חברך, ועלולה לגרום להסרתך מהחשבון.
  • הורים הם האנשים הנפוצים ביותר המעניקים הסדרי משתמש מורשים לילדיהם. הורים שיש להם אשראי טוב יכולים לקבל כרטיס אשראי, או להשתמש בכרטיס שכבר קיים, ולהוסיף את הילד לחשבון כמשתמש מורשה.
 2. 2
  ודא שהחשבון יעזור לך. לפני שתיכנס כמשתמש מורשה, עליך לברר מהבנק כיצד התשלומים שלך כמשתמש מורשה יזוכו לדוח האשראי שלך. אם המלווה אומר כי התשלומים שלך אינם מיטיבים עם היסטוריית האשראי שלך, הרי שהעסקה אינה מועילה. אולי תרצה לחפש מלווה אחר במקרה זה.
  אם אתה שואל לגבי כרטיס אשראי "מאובטח"
  אם אתה שואל לגבי כרטיס אשראי "מאובטח", רוב חברות הכרטיסים מציעות אותו אפילו לאנשים עם אשראי ירוד.
 3. 3
  דע את מסגרת האשראי שלך. בעל הכרטיס הראשי עשוי לבקש ממנפיק הכרטיס לקבוע לך מסגרת אשראי נפרדת כמשתמש מורשה. ניתן לשמור על הפרדה ממגבלת האשראי של המשתמש הראשי. עליכם לשקול מה אתם מאמינים שתצטרכו וכמה תוכלו להיות בטוחים שתשלמו בזמן.
 4. 4
  נהל את החשבון בזהירות. סוכנויות לדיווחי אשראי רואות בך מחזיק אשראי שווה, למרות שאתה יכול פשוט להתחיל כמשתמש מורשה בחשבון של מישהו אחר. לספקים ולסוכנויות דיווח האשראי, אתה לווה אחר שווה ערך. בעל הכרטיס הראשי סומך עליך שתבצע את התשלומים שלך בזמן. עליך לנהל את החשבון ואת התשלומים בקפידה, כדי לעזור לבנות מחדש את האשראי שלך.
 5. 5
  למד כיצד להסיר את עצמך מהחשבון. סוג זה של עסקאות בדרך כלל אמור להיות זמני, עד שתוכל לבנות מחדש את האשראי שלך ולקבל כרטיס לבד. לפני שתתחבר כמשתמש מורשה, עליך לפנות למלווה כדי לוודא שתוכל לסיים את הקשר בזמן כלשהו בעתיד.

שיטה 3 מתוך 3: בניית ציון האשראי שלך מחדש

 1. 1
  הגבל את בקשות האשראי שלך. בעת הגשת בקשה לאשראי, המלווים לעתיד מגישים בקשות רשמיות לסוכנויות האשראי שלך לבחון את דוח האשראי שלך. יותר מדי ביקורות על הדוח שלך יכולות למעשה להשפיע לרעה על הציון שלך. אתה צריך להיות שקול בכמות הבקשות שאתה מגיש. אם אתה בטוח למדי שאתה עלול להידחות, אז אל תטרח עם הבקשה.
 2. 2
  השתמש בכרטיס האשראי שלך ברגע שתקבל אותו. עליכם להדגים לא רק שאתם יכולים לקבל כרטיס אשראי אלא גם שאתם יכולים לנהל ולהשתמש בו. חשוב לבצע רכישות בכל חודש, אך לא פחות חשוב שתנהל את החשבון. קנו רק את הפריטים שאתם יכולים להרשות לעצמכם ותוכלו לשלם בסוף החודש. בקיצור, עליכם להתייחס לרכישות שלכם כאילו אתם משתמשים במזומן, אך להפריש את התשלום עבור חשבון כרטיס האשראי בסוף החודש.
  הורים שיש להם אשראי טוב יכולים לקבל כרטיס אשראי
  הורים שיש להם אשראי טוב יכולים לקבל כרטיס אשראי, או להשתמש בכרטיס שכבר קיים, ולהוסיף את הילד לחשבון כמשתמש מורשה.
 3. 3
  נהל את יחס החוב שלך לאשראי. חלק מציון האשראי שלך מבוסס על יחס החוב לאשראי שלך. זהו היחס בין היתרה שאתה חייב, חלקי סכום מסגרת האשראי הכוללת שלך. לדוגמה, חוב של 750 אירו, אם מסגרת האשראי שלך היא 7460 אירו, הוא יחס של 10%. עם זאת, בשל אותם 750 אירו אם מגבלת האשראי שלך היא רק 2240 אירו יהיה יחס של 33%. כדי לשמור על ציון האשראי שלך בטווח הטוב, עליך לשמור על יחס זה בערך 25% או פחות.
 4. 4
  שלם את החשבונות שלך בזמן. זה נראה מובן מאליו, אך כדאי לציין זאת בבירור. עליך לשלם את החשבונות שלך בזמן. תשלומים מאוחרים הם הדבר העיקרי שיפחית את ציון האשראי שלך. אתה צריך למצוא דרכים לפתח הרגלים טובים, כמו לסמן תאריכי יעד בלוח השנה שלך או אפילו בסמארטפון שלך. אם יש לך הכנסה קבועה, ייתכן שתוכל לדאוג לתשלומי ניכוי אוטומטיים, המבטיחים כי החשבונות שלך ישולמו בזמן.
 5. 5
  עקוב אחר ציון האשראי ודוח האשראי שלך. באירופה, שלוש סוכנויות דיווח אשראי עיקריות - Equifax, TransUnion ו- Experian - עוקבות אחר ציוני האשראי של העם. כאשר אתה צריך לבנות מחדש את האשראי הטוב שלך, עליך לעקוב אחר הדוחות שלך עם כל שלוש הסוכנויות. אתה יכול לקבל עותק בחינם של דוח האשראי שלך מכל סוכנות אחת לשנה. קרא בעיון את הדוח וחפש אי דיוקים או חסרים נקודות זכות.
  • תוכל ללמוד עוד על כל אחת משלוש סוכנויות דיווח האשראי העיקריות באתרים הבאים:
   • TransUnion: www.transunion.com.
   • Equifax: www.equifax.com.
   • Experian: www.experian.com.
  • אם אתה רואה בדוח האשראי שלך פעילות שאינך מזהה, עליך לפנות מיידית לסוכנות דיווחי האשראי לבדיקה.
  טיפ מומחה

  טריק מומחה: אם אתה יודע שהזיכוי שלך גרוע, חשוב לדבר עם מומחה אשראי ולקבל ביקורת על האשראי שלך. הם יעזרו לך להבין מה ניתן לתקן או לתקן, אך גם על אילו כרטיסי אשראי אתה באמת צריך להגיש בקשה.

שאלות ותשובות

 • מהו כרטיס אשראי מאובטח שמאפשר cosigners לאנשים עם אשראי רע?
  אם אתה שואל לגבי כרטיס אשראי "מאובטח", רוב חברות הכרטיסים מציעות אותו אפילו לאנשים עם אשראי ירוד. אם יש לך חותם משותף עם אשראי טוב, רוב חברות הכרטיסים ישמחו לתת לך כרטיס.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לגשת להון בבית שלך?
 2. כיצד למצוא מלווה משכנתא?
 3. איך מממנים מחדש משכנתא תת-מימית?
 4. איך להתמודד עם מחלקות גביית משכנתא?
 5. איך לשלם את המשכנתא?
 6. כיצד להשתמש בהון עצמי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail