כיצד להגיש מיסים רבעוניים לעסקים?

שלם מיסים רבעוניים משוערים באמצעות EFTPS
שלם מיסים רבעוניים משוערים באמצעות EFTPS. תאגידים ומבנים עסקיים אחרים חייבים לבצע תשלומי מס משוערים מדי רבעון אם הם מצפים לחייב יותר מ -370 אירו מס עבור השנה.

אם אתה הבעלים של עסק משלך, עליך לשלם מיסים מדינתיים ופדרליים רבעוניים. סוגי המסים שאתה צריך לשלם רבעונית תלויים בסוג העסק שלך ובאופן בו העסק הזה בנוי. אם אתה בעלים יחידים, אתה אחראי לתשלום מס הכנסה משוערך רבעוני. עבור חברות LLC ותאגידים, מיסים רבעוניים עסקיים כוללים ניכוי הלנת עבודה ומסי חברות משוערים. אם העסק שלך מחויב במיסים בלו, אתה אחראי גם להגשת ולשלם אותם רבעונית.

שיטה 1 מתוך 3: מיסי תעסוקה

 1. 1
  הקמת חשבון במערכת תשלומי המס הפדרלית (EFTPS). ניתן להגיש תשלומים והפקדות למס הכנסה באופן אלקטרוני באמצעות מערכת EFTPS. מערכת זו קיימת רק לביצוע תשלומים. אינך יכול להשתמש בו לחישוב התשלום שאתה חייב.
  • זה יכול לקחת כמה שבועות עד שהגדרת את חשבונך במלואה. עליך להגיש בקשה עם מספר הזיהוי של המעסיק שלך (EIN). מס הכנסה ישלח אליך PIN אשר תוכל להשתמש בו כדי להשלים את הגדרת חשבונך.
  • לאחר הגדרת חשבונך, אתה יכול לתזמן תשלומים רגילים לפני מועדי הפירעון, כך שלא תחויב בעמלות או קנסות נוספים בגין איחור בתשלומים.
  טיפ מומחה

  שקול לקבל מחיר לרכישה שיעזור לך במיסים שלך. קתי דואונג, עורכת דין מנוסה, אומרת: "בין אם אתה LLC, בעלים יחיד, או תאגיד, Cpas הם בדרך כלל אלה שמטפלים במיסים עסקיים. לאחר שרשמת את כל הכנסותיך והוצאותיך לשנת הכספים, אתה פונה רו"ח ואמרו 'הספר שלנו גמור'. לאחר מכן הם לוקחים את כל המידע ומכניסים אותו לתוכנת רו"ח משלהם, והתוכנה תחשב את המסים שלך.

 2. 2
  הפקדת הכנסות מונעות חצי שבועית או חודשית. אתה אחראי הכנסה במקור, ביטוח לאומי, וכן מסי Medicare מן המשכורות של העובדים שלך. הפקד את הסכומים שעיכבת באמצעות מערכת EFTPS.
  • אם אתה מבצע מיקור חוץ בשכר שלך, אתה יכול להשתמש בחשבון EFTPS שלך כדי לפקח על ההפקדות ולוודא שהתשלומים מתבצעים בזמן. וודא שספק שירותי השכר שלך מבצע תשלומים באמצעות EFTPS. תשלומים שבוצעו מחוץ למערכת EFTPS לא יופיעו בהיסטוריית התשלומים של חשבון EFTPS שלך.
 3. 3
  דווח על מיסי עבודה רבעוניים על גבי טופס 941. בניגוד לרוב טפסי הדיווח האחרים, טופס 941 הוא תשואה רבעונית. טופס זה מפרט את מספר העובדים שיש לך ואת הסכומים שעיכבת מתלושי המשכורת שלהם.
  • ניתן להוריד את טופס 941 בכתובת https://irs.gov/pub/irs-pdf/f941.pdf. ודא שהגרסה שיש לך היא עבור השנה הנכונה.
  • אתה יכול לשלוח אלקטרוני את טופס 941 וכל טופס מס אחר לעבודה שאתה אחראי לעצמך באמצעות תוכנה שאושרה על ידי מס הכנסה. אתה יכול גם לעבור לספק קובץ אלקטרוני מורשה של מס הכנסה. רשימות ספקים שאושרו זמינות בכתובת https://irs.gov/e-file-providers/approved-irs-e-file-for-business-providers.
  מיסים רבעוניים עסקיים כוללים ניכוי הלנת עבודה ומסי חברות משוערים
  עבור חברות LLC ותאגידים, מיסים רבעוניים עסקיים כוללים ניכוי הלנת עבודה ומסי חברות משוערים.
 4. 4
  להפקיד מס FUTA רבעוני אם אתה חייב יותר מ -370 € מס מיסי אבטלה (FUTA) המס משולם רק על ידיך כמעסיק. אינך מונע מהם משכורות העובד שלך. מיסים אלה מדווחים בטופס 940.
  • אתה יכול להפקיד מס FUTA רבעוני באמצעות EFTPS ולהגיש את טופס 940 באותו אופן שהגשת טופס 941. אמנם ההפקדות צריכות להיות רבעוניות, אך עליך לדווח רק על מסי FUTA הכוללים שלך מדי שנה.
 5. 5
  פנה למחלקת ההכנסות של המדינה שלך. אם למדינה שלך יש מס הכנסה (ולרובם יש), סביר להניח שאתה מונע אותו ממשכורות העובד שלך יחד עם מס הכנסה פדרלי. מרבית המדינות דורשות ממעסיקים להגיש ולשלם מיסי תעסוקה רבעוניים.
  • חובות המס הממלכתיות שלך עשויות לכלול מיסים או תשלומים נוספים, כגון עבור ביטוח פיצויים לעובד או ביטוח אבטלה ממלכתי.
  • יתכן שגם תהיה לך אפשרות לשלם אותם מדי חודש. עשו את מה שהכי מתאים עבור הכספים והחשבונאות של העסק שלכם.
  • אם אתה מפעיל או שיש לך עובדים ביותר ממדינה אחת, אתה עלול להיות אחראי לתשלום מיסי תעסוקה ביותר ממדינה אחת. המבחן הוא באיזה מצב העובד מבצע את מרבית עבודתו.

שיטה 2 מתוך 3: אומדן מיסי חברות

 1. 1
  השתמש בגליון העבודה של מס הכנסה לחישוב המסים הרבעוניים המשוערים שלך. אם הגשת מיסי חברות בשנה שעברה, תוכל להשתמש בתשואה של השנה שעברה כדי לחשב את המסים הרבעוניים המשוערים שלך. התאם במידת הצורך לעלייה או לירידה ברווחים באמצעות טופס מס הכנסה 1120-W.
  • תוכל להוריד עותק של גליון העבודה בכתובת https://irs.gov/pub/irs-pdf/f1120w.pdf. גליון עבודה זה מיועד לשימושכם בלבד. אתה לא צריך להגיש את זה למס הכנסה. אם אתה ממלא אותו, שמור עותק ברשומות העסק שלך לעיון עתידי.
 2. 2
  שלם מיסים רבעוניים משוערים באמצעות EFTPS. תאגידים ומבנים עסקיים אחרים חייבים לבצע תשלומי מס משוערים רבעונית אם הם מצפים לחייב יותר מ -370 אירו מס בגין השנה. לאחר שחישבתם אומדן של מיסי החברות שאתם חייבים, תוכלו לתזמן תשלומים רבעוניים במערכת EFTPS.
  • עליך לתזמן את התשלומים שלך יום אחד לפחות לפני התשלום. אתה יכול לבצע תשלומים מדי שבוע או חודשי במקום רבעוני, אם זה עובד טוב יותר עבור חשבונאות העסק שלך.
  טיפ מומחה

  אם העסק שלך מפסיד כסף, אינך צריך לבצע תשלומים מכיוון שאתה לא חייב במס.

 3. 3
  ליישב את המסים שלך על התשואה השנתית שלך. טפסי המס של החברות שלך כוללים שורות כדי לרשום תשלומי מס רבעוניים משוערים שכבר ביצעת. תשלומים אלה מקטינים את חשבון המס שלך בסוף השנה, ואף עשויים ליצור החזר כספי.
  • אם שילמתם את מס ההכנסה של החברה בצורה נמוכה, התאימו את התשלומים לשנה הבאה. אם אתה משלם יותר מדי כסף, ייתכן שתחויב בתשלום נוסף או קנסות.
  תוכל להשתמש בתשואה של השנה שעברה כדי לחשב את המסים הרבעוניים המשוערים שלך
  אם הגשת מיסי חברות בשנה שעברה, תוכל להשתמש בתשואה של השנה שעברה כדי לחשב את המסים הרבעוניים המשוערים שלך.
 4. 4
  הגש החזר רבעוני עם המדינה שלך במידת הצורך. מדינות רבות דורשות גם מתאגידים להגיש מיסים רבעוניים משוערים. פנה למחלקת ההכנסות או המיסוי של המדינה שלך כדי לברר מה חובות ההגשה והתשלום שלך.
  • תלוי בגודל העסק שלך ובמקום שבו אתה פועל, ייתכן שתצטרך להגיש מיסים רבעוניים ביותר ממדינה אחת. עבוד עם רואה חשבון מנוסה אם אתה צריך להגיש מיסים רבעוניים משוערים בכמה מדינות.

שיטה 3 מתוך 3: בלו

 1. 1
  קבע אם העסק שלך כפוף למיסים פדרליים. ישנם מספר תעשיות שונות האחראיות על מיסים פדרליים. יש לדווח על מיסים אלה ולשלם אותם מדי רבעון. אחד המסים הבלו הנפוצים ביותר הוא מס דלק.
 2. 2
  שלם מסים בלו רבעוני או חודשי באמצעות EFTPS. אם כבר יש לך חשבון EFTPS עבור מיסי תעסוקה ומס הכנסה מעסקים, אתה יכול לשלם את רוב סוגי הבלו באמצעות אותו חשבון.
  • מסים מסוימים של הבלו, כגון הבלו על אלכוהול וטבק, משולמים באמצעות מחלקות ממשלתיות שונות. אם אתה מנסה לשלם אותם באמצעות EFTPS, יתכן שלא יזוכה כראוי וייתכן שיחול לך שכר טרחה או קנסות.
  • אם יש לך שאלות אם אתה יכול להשתמש ב- EFTPS כדי לשלם את הבלו שלך, התקשר לקו שירות הלקוחות של EFTPS בטלפון 1-800-555-8778 והמפעיל יסייע לך.
 3. 3
  הירשם לחשבון pay.gov. מסים מסוימים של הבלו, במיוחד אלה עבור אלכוהול וטבק, יש לשלם באמצעות pay.gov ולא באמצעות EFTPS. תלוי בסוג העסק שיש לך, ייתכן שתצטרך לבצע תשלומים באמצעות שני השירותים.
  • כדי להירשם ל- pay.gov, עליך להוריד ולחתום על הסכם המשתמשים ואז לשלוח את הסכם הנייר בדואר לסוכנות המתאימה. לדוגמא, אם שילמתם מסים בלעדיים ל- TTB, השתמשו בכתובת המוצגת בהסכם עבור ה- TTB. צור עותק של ההסכם שנחתם לרשומות העסק שלך לפני שתשלח אותו בדואר.
  • לאחר קבלת הסכמתך, הסוכנות תשלח לך שם משתמש וסיסמה כדי שתוכל להמשיך בהגדרת חשבונך במערכת. אתה אמור לקבל מידע זה תוך 30 יום.
 4. 4
  דווח על סוגים מסוימים של מיסים על טופס מס הכנסה 720. רבים מהמיסים הנפוצים יותר לעסקים קטנים, כולל מיסי דלק, מדווחים בטופס זה. טופס 720 הוא תשואה רבעונית לחישוב המסים המדויקים המגיעים - אין זו תשואה משוערת.
  • מלא טופס זה באמצעות מספרים בפועל מהספרים שלך. אתה יכול להגיש את ההחזר באמצעות שליחת דואר אלקטרוני מורשה, או על ידי שליחת טפסי הנייר עם תשלום לכתובת המתאימה המופיעה בהוראות הטופס.
אם כבר יש לך חשבון EFTPS עבור מיסי תעסוקה ומס הכנסה מעסקים
שלם מסים בלו רבעוני או חודשי באמצעות EFTPS. אם כבר יש לך חשבון EFTPS עבור מיסי תעסוקה ומס הכנסה מעסקים, אתה יכול לשלם את רוב סוגי הבלו באמצעות אותו חשבון.

אזהרות

 • מאמר זה עוסק במיסי עסקים ממלכתיים ופדרליים באירופה. אם אתה גר במדינה אחרת ובבעלותך עסק משלך, בקש הכוונה מעורך דין מקומי או ממס מקצועי.
 • בנוסף למסים אלה, אתה עשוי להיות אחראי גם על מיסים מקומיים או מיסי מכר. אלה משולמים בדרך כלל שבועי או חודשי, ולא רבעוני.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail