איך למצוא בית?

ככה כשאני בבית ואני חושב, "כמה היה המזווה גדול?"
ככה כשאני בבית ואני חושב, "כמה היה המזווה גדול?"

למצוא בית הוא התחייבות גדולה כשאתה בשוק לקנות. בית הוא השקעה לטווח ארוך, ותצטרכו לוודא שהבית שתחליטו לקנות עומד בסטנדרטים ובצרכים של המשפחה שלכם. להתחיל לחסוך, וגם לחסל את החוב כדי אשראי לבנות ולקבל הלוואה טובה יותר מהבנק שלך. זה יגדיל את כוח הקנייה שלך בבית, ויאפשר לך לחפש את הבית המושלם במסגרת התקציב שלך.

שיטה 1 מתוך 2: הכנת עצמך כלכלית

 1. 1
  חשב את המגבלה העליונה של התקציב שלך כדי לראות מה אתה יכול להרשות לעצמך. אדם ממוצע יכול בדרך כלל לקנות בית עד פי 3 מהכנסתו השנתית לפני מס. כשאתה מחפש בתים בעצמך, זכור את הגבול העליון הזה כדי שתוכל להסתכל ברשימת הבתים המלאה שתחת התקציב שלך. זה גם יאפשר לך להחליט אם אתה רוצה להתמזג על אחד שאתה יכול להרשות לעצמך במקום, במקום ללכת עם אפשרות זולה יותר.
  • אם אתם מחפשים לקנות בית עם מישהו אחר, זכרו שתוכלו להסתכל על בתים פי 3 מההכנסה השנתית המשולבת שלכם.
 2. 2
  פעל לסלק כמה שיותר מהחובות שלך. אם יש לך פחות חובות, תוכל להשאיל לך יותר כוח הלוואה כשתלך לקבל הלוואה מהבנק שלך. הבנקים יראו כמה אחוז מההכנסה שלך משמשים לתשלום חובותיך, וינפיקו לך הלוואה אם יחס חוב זה אינו גבוה משמעותית.
  • רוב הבנקים רואים כי יחס חוב של 16-19% הוא סכום בינוני. חלקם עשויים לאפשר יחס של עד 42% לפני שאסור להנפיק הלוואה. עם זאת, ביחס הגבוה הזה, יושאלו לך פחות כסף ממה שהיית עם פחות חוב.
  • אם החוב שלך הוא 6% ומטה, הבנק יאפשר לך ללוות כמה שיותר כסף. אתה לא צריך לשלם את 6% הנותרים עבור הטבות מוגדלות.
 3. 3
  חסוך עד לביצוע מקדמה גבוהה יותר כדי להגדיל את כוח הקנייה שלך. למרות שקיימים מקדמות בשיעור של 0%, תקבל פחות הלוואה מהבנק ותשלם יותר עבור הבית לאורך זמן. ייתכן גם שלא תזכה בהצעה בגין זה, שכן ייתכן שתקבל מקדמה גדולה יותר כמו 20%. עם סכום זה, יש יותר סיכוי שתפתה את בעל הבית למכור לך.
  • אולי אפילו תוכל להרשות לעצמך בית שעולה פי 4 מההכנסה השנתית שלך אם אתה משלם מקדמה של 20%, במיוחד אם יש לך חוב מינימלי לפרוע.
  יושאלו לך פחות כסף ממה שהיית עם פחות חוב
  עם זאת, ביחס הגבוה הזה, יושאלו לך פחות כסף ממה שהיית עם פחות חוב.
 4. 4
  בדוק את ציון האשראי שלך אם אתה זכאי להלוואה. למרות שלא תימנע מכם הלוואה עם אשראי גרוע, ככל שהזיכוי שלכם טוב יותר, הריבית על המשכנתא תהיה נמוכה יותר, וכתוצאה מכך תשלומים חודשיים זולים יותר. זה גם לא ישפיע עליך לרעה אם אינך יכול לבצע מקדמה גבוהה יותר.
  • ציון אשראי של 700-759 נחשב בדרך כלל לאשראי טוב, כאשר אלה 760 ומעלה נחשבים מצוינים, ואלה מתחת 700 הוגנים או עניים. רוב הבנקים לא ינפיקו לך הלוואה עם ציון נמוך מ- 660.

שיטה 2 מתוך 2: חיפוש בית

 1. 1
  החליטו על מיקום שמתאים לסגנון החיים שלכם. בכל מקום שאתה חושב לעבור אליו, קח בחשבון את הדרישות ואת איכות החיים של אזורים אלה, ואם הם עומדים בסטנדרטים שלך לחיים. כמה גורמים מיידיים שיש לקחת בחשבון הם יוקר המחיה באזור, קרבתך למשפחה או קרובי משפחה אחרים, כמה אתה קרוב לעבודה שלך וכיצד שירותי הנסיעות או התחבורה נמצאים שם.
  • אתה גם רוצה לבחון את ההיבטים המולדים של מגורים במקומות מסוימים, כגון עומס ותנועה רבה במקומות עירוניים, או מרחקים גדולים בין מקומות במקומות כפריים יותר, הדורשים מכונית. אם אתה מסתמך על תחבורה ציבורית, עיר עשויה להיות גם האפשרות היחידה שלך.
  טיפ מומחה

  שקול את התמונה הגדולה. יזם הנדל"ן נתן מילר מייעץ: "כשאתה מחפש נכס בגרנטס פאס אורגון, למשל, שאל את עצמך: 'האם גרנטס פאס, אורגון הוא המקום שאני באמת רוצה לחיות בו? האם יש לו את כל התכונות? אני רוצה?' הסתכל מעבר לבית - אפשר מאוד לרכוש בית במקום שבו, למשל, בתי הספר אינם גדולים. חשוב יותר מהבית עצמו הוא האזור והמיקום.

 2. 2
  ערכו רשימה של התכונות הרצויות לביתכם. התחל במה שנחוץ בהחלט עבור הבית שתקנה שיהיה לך. גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון הם כמה חדרי שינה וחדרי אמבטיה המשפחה שלך זקוקה, בין אם אתה רוצה מוסך צמוד או אם אתה זקוק למשרד למשרד לעבודה. לאחר שתפרט את כל הצרכים שלך, שקול את המותרות שאתה רוצה, כגון מרתף מוגמר או חצר גדולה.
  • פרט מכריע נוסף שיש לזכור הוא אם פריסת הבית מתאימה לך ולמשפחתך. תזדקק למטבחים פתוחים, חדרי אוכל וחללי מגורים אם יהיו הרבה אנשים שמשתמשים בחלל לעיתים קרובות. לעומת זאת, אם אתה גר לבד או עם אדם אחר בלבד, ייתכן שתעדיף שיהיה לך פחות מקום.
  • צמצם את החיפוש כך שתבקר רק בבתים העומדים בקריטריונים שלך.
 3. 3
  התבונן סביב בשכונות שאליהן אתה מעוניין לעבור. לטייל או לנסוע באזור, לקחת את הבתים שם, ולשים לב לכל אחד שעשוי להיות למכירה או לרשום בית פתוח. בדוק את האזור במספר פעמים ביום, במיוחד בלילה, כדי להרגיש את הדינמיקה של השכונה. חשוב לראות עד כמה תרגיש בנוח להיות שם בכל זמן נתון ביום.
  • אם אתה יכול, דפוק על דלתו של מישהו ואמר כיצד אתה מעוניין לעבור לאזור. שאל מה המחשבות שלהם בנושא, וכל החשש שיש להם. זה אולי נראה מרתיע, אבל אם התושבים המקומיים מלכתחילה ינהגו כלפיכם בצורה לא טובה, זה עשוי להיות אינדיקציה שזה לא המקום הכי טוב לזוז בו.
  • מידע על כל שכונה באירופה, כגון הדמוגרפיה שלהן, איכות מערכות בתי הספר שלהן, נתונים סטטיסטיים על פשע או דפוסי מזג האוויר, ניתן למצוא כאן: http://city-data.com.
  תוכל להשאיל לך יותר כוח הלוואה כשתלך לקבל הלוואה מהבנק שלך
  אם יש לך פחות חובות, תוכל להשאיל לך יותר כוח הלוואה כשתלך לקבל הלוואה מהבנק שלך.
 4. 4
  השתמש במנועי חיפוש נדל"ן כדי למצוא את הרישומים החדשים ביותר. הם עוזרים לספק את החיפוש שלך כדי לחפש בתים העונים על הצרכים שציינת קודם לכן, כגון מספר מסוים של חדרי שינה וחדרי אמבטיה. ניתן להשתמש בהם גם לחיפוש בתים הממוקמים בשכונות ספציפיות, או בטווחי מחירים מסוימים כדי להתאים לתקציב שלך.
 5. 5
  עבור לכמה שיותר בתים פתוחים כדי לנסות להתאים את חזון בית החלומות שלך. עבור השקעה כה עצומה, אתה רוצה לקחת מגוון רחב של אפשרויות להחליט. נסה למצוא בית שאתה '' באמת '' אוהב במקום למצוא משהו מקובל בלבד. חפש בית שמרגש אותך מהמחשבה לגור שם, או נותן לך רעיונות לסידורי מגורים אפשריים. הפוך את הבתים האלה לבחירות הראשונות שלך.
  • הביאו איתכם מצלמה ועט וכרית לצילומים והערות, כך שתזכרו בבירור כיצד נראה כל בית ומיקומו.
  טיפ מומחה

  צלם סרטון כשאתה מסייר בבית. יזם הנדל"ן, נתנו מילר, אומר לנו: "כשאני מסתכל על בית, אני רוצה לראות את היסודות של הבית: הוא זה אסתטי לי, עושה לי את זה מספיק מקום, הם חלונות יש מספיק? אני אעשה בדרך כלל להפעיל את מצלמת הווידיאו שלי בטלפון החכם ואני אקח סרטון כשאני עובר. ככה כשאני בבית ואני חושב, "כמה היה המזווה גדול?" אני יכול פשוט ללכת ל הסרטון.

 6. 6
  התייעץ עם סוכנות נדל"ן אם אתה זקוק לעזרה בהספקת החיפוש שלך. סוכן הנדל"ן יראה לכם רשימות של בתים העונים לצרכים הספציפיים שלך, תוך התאמה במסגרת התקציב שלך. יש להם גישה למאגר מידע מיוחד עבור בתים שאינם רשומים לציבור הרחב, ומאפשר לך להסתכל על מגוון רחב יותר של מקומות שעשויים להיות בלעדיים יותר ממה שאתה יכול למצוא בעצמך.
  • מוכר הבית משלם עמלה לסוכן שלו ושל הקונה ממה שאתה משלם עבור הבית (בדרך כלל 3% מהעלות הכוללת של הבית). כאשר מחליטים אם ברצונך להשתמש בסוכן, זכור שעלות הבית תכלול את תשלום סוכן הנדל"ן. אם אינך משתמש בסוכן, ייתכן שתוכל לנהל משא ומתן על עלות נמוכה יותר מהמוכר, משום שלא תצטרך לשלם עמלה.
 7. 7
  הערך את היתרונות של בית חדש לעומת בית ישן. בית חדש יותר עשוי להיות יקר יותר מבית ישן יותר, אך בטווח הארוך אולי תצליחו לחסוך הרבה בעלויות התחזוקה בכך שלא תצטרכו לבצע תיקונים תכופים. עם זאת, איכות הבנייה של כמה מבנים חדשים יותר עשויה שלא להיות טובה כמו של בית ישן יותר, לכן הקפד לזכור זאת בעת השוואת בתים.
  • אם בית חדש בנוי עם תכונות חסכוניות באנרגיה כגון פאנלים סולאריים או ויסות טמפרטורה אוטומטי, כדי למנוע בזבוז חום ומיזוג אוויר, זה עשוי להוזיל את עלות חשבון השירות שלך בכל חודש, ולחסוך לך כסף בטווח הארוך.
  הבנק יאפשר לך ללוות כמה שיותר כסף
  אם החוב שלך הוא 6% ומטה, הבנק יאפשר לך ללוות כמה שיותר כסף.
 8. 8
  המתן 3 חודשים לפני שתתיישב על איזה בית לקנות. תנו לעצמכם את הזמן הזה בכדי לראות כמה שיותר בתים כדי לראות אם מישהו מהם מתקרב לבית החלומות שלכם. אם לאחר 3 חודשים לא מצאת משהו מושלם למדי, קדימה והסתפק בדבר הבא הכי טוב.

טיפים


הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להקים שכר דירה לחוזה עצמו?
 2. איך לקנות בית בלי מתווך?
 3. איך לקנות בית נטוש?
 4. איך להציע הצעה על בית?
 5. כיצד לקבוע את שווי השוק לביתך?
 6. איך מסננים דיירים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail