כיצד לתקן היסטוריית שכירות גרועה?

אם לעבר ההשכרה הגרוע שלך יש השפעה שלילית על היכולת שלך לשכור דירה או לקבל הלוואה, אתה יכול לעבוד לבנות עתיד חיובי יותר. קנו את דוח היסטוריית השכירות מחברה כמו Experian כדי שתוכלו ללמוד בדיוק איך נראית ההיסטוריה שלכם ולנקוט בצעדים כדי לתקן אותה. ראשית, בדוק את הדוח כדי לוודא שאין שגיאות. אם אתה מוצא טעויות, פנה לסוכנות הדיווחים כדי לתקן אותה. אתה יכול גם לנסות לתקן מצבים מסוימים, כמו תשלום אגרה ישנה שהתעלמת ממנה בעבר. במקרים של פינוי ישן, בקש להסירם אם החזרת מאז את בעל הדירה או את הקהילה. בכדי ללמוד כיצד לשכור עם היסטוריית שכירות גרועה, המשיכו לקרוא!

צרו קשר עם בעלי בתים קודמים שידווחו עליכם על מידע חיובי על היסטוריית השכירות
צרו קשר עם בעלי בתים קודמים שידווחו עליכם על מידע חיובי על היסטוריית השכירות, ועודדו אותם למסור מידע זה לתוכנית דיווח על היסטוריית השכירות.

היסטוריית שכירות גרועה יכולה להשפיע לרעה על היכולת שלכם לשכור דירה או אפילו לקבל הלוואת דירה בפעם הראשונה. אם היסטוריית ההשכרה הרעה שלך רודפת אותך, תוכל לנקוט פעולה למחיקת ההיסטוריה השלילית ולהתחיל לבנות עתיד חיובי יותר.

חלק 1 מתוך 2: תיקון היסטוריית שכירות גרועה

 1. 1
  רכשו לעצמכם דוח היסטוריית שכירות. בחלק מסוכנויות דיווח האשראי, כמו Experian, יש גם חטיבות המפיקות דוחות על היסטוריית השכירות שלך. על ידי למידה מדויקת של היסטוריית ההשכרה שלך, תוכל לראות את המידע שמנהלי הנכסים רואים ולהתחיל לנקוט בצעדים לתיקונו.
  • אתה יכול לרכוש עותק של דוח ההשכרה שלך מחברת דיווחים כגון Experian, או שאתה יכול לרכוש אחד מחברת צד שלישי.
 2. 2
  בחן את הדוח למידע שגוי. תאונות יכולות לקרות, והדוח עשוי לשקף נתונים שגויים הקשורים להיסטוריית השכירות שלך. היסטוריית ההשכרה שלך נמצאת תחת מטריית החוק לדיווח על אשראי הוגן (FCRA). על פי חוק זה, על סוכנויות הדיווח לתקן או להסיר כל מידע שאינו שלם, שגוי או בלתי ניתן לאימות. אם מידע כלשהו בדו"ח שלך נכלל בקטגוריה זו, פנה לסוכנות הדיווחים. בדרך כלל עליהם להסיר או לתקן את המידע מהדוח שלך בתוך שלושים יום.
  • זה חל גם על דוחות אשראי במקרה שאתה מתקשה בשכירות בגלל מידע שגוי שמביא את ציון האשראי שלך.
  • אם סוכנות הדיווחים טוענת לאמת את המידע כנכון, הם לא צריכים להסיר אותו. בנה תיק אם אפשר. צרו קשר עם הבעלים, מנהל הנכס או בעל הדירה שפיקח על חוזה השכירות שלכם, ובדקו האם הוא או היא יעידו על שקר המידע כפי שהוא מופיע בדוח היסטוריית השכירות.
 3. 3
  נסה לתקן היבטים שליליים של הדוח שהם נכונים. רק בגלל שחלק שלילי מהיסטוריית ההשכרה שלך עשוי להיות נכון, אתה עדיין לא בהכרח תקוע אליו. אם, למשל, מעולם לא שילמתם אגרה מאוחרת בחודש האחרון של שכר הדירה שלכם במקום קודם, מידע זה יכול להסתיים בהיסטוריית ההשכרה שלכם, אך עדיין תוכלו לפנות לבעל הבית או לקהילה ולנסות לתקן זאת. בדוק עם בעל הבית אם אתה עדיין יכול לשלם את האגרה (או מה מקור הדיווח השלילי כלשהו). קבל את התשלום שלך בכתב והגיש אותו לחברה המדווחת כדי להסיר את מקרה החוב העומד מרשומת השכירות שלך.
  • זה יכול לעבוד גם כשמנסים לתקן את דוח האשראי הכללי יותר.
  • אם בעל הדירה לבית או לדירה שברצונך לשכור מעוניין ליצור קשר עם בעלי הדירות הקודמים שלך ולא להסתמך על סוכנות דיווח על היסטוריית השכירות, שלב זה חשוב עוד יותר. צרו קשר עם בעל הדירה הקודם, התנצלו על התנהגות השכירות השלילית והציעו לשלם כל כסף. בעל הבית עשוי להסכים לעדכן את ההפניה שהוא או היא תיתן לך בגין תיקון האופן שבו השארת דברים בעבר.
  לעולם אל תשלם במזומן כשאתה מנסה לתקן היסטוריית שכירות גרועה
  לעולם אל תשלם במזומן כשאתה מנסה לתקן היסטוריית שכירות גרועה.
 4. 4
  עתירה להסרת פינוי ישן. אתה יכול לעתור להסיר פינוי קודם מהיסטוריית ההשכרה שלך על ידי חברת הדיווחים אם החזרת את בעל הדירה או הקהילה מאז. בדוק מחיקת פינוי במחוז שלך. בהוכחה ששילמת מאז את החוב או שהפינוי הובא נגדך באופן לא הוגן, יש לך סיכוי טוב לקבל את הבקשה. חברת הדיווח תידרש להסיר את המידע באמצעות ה- FCRA.
 5. 5
  הסר מידע מיושן. גם תחת ה- FCRA, על סוכנויות הדיווח להסיר פשיטות רגל בגיל עשר ומעלה, כמו גם את רוב הדיווחים השליליים האחרים בני שבע ומעלה. אם מידע ישן הוריד את היסטוריית ההשכרה שלך, תוכל לבקש להסיר אותו תחת ה- FCRA.
 6. 6
  לשכנע בעלי בתים קודמים מועילים להתייצב בתוכניות. רק בעלי בתים וקהילות המשתתפים בתוכניות דיווח השכירות יופיעו בהיסטוריית השכירות שלך. המשמעות היא שאם הבקשה לקהילה עתידית משתמשת בהיסטוריית שכירות מדווחת במקום לבקש הפניות מבעלי בתים קודמים, הם יכולים בסופו של דבר לקבל תמונה לא שלמה. צרו קשר עם בעלי בתים קודמים שידווחו עליכם על מידע חיובי על היסטוריית השכירות, ועודדו אותם למסור מידע זה לתוכנית דיווח על היסטוריית השכירות.
  • צעד זה אולי לא יסייע בהסרת מידע גרוע, אך איזון המידע למידע חיובי מספק ייצוג טוב ומדויק יותר. זה יכול לעבוד במיוחד לטובתך אם המידע המועיל יהיה עדכני ותכוף יותר מההיבטים השליליים של הדוח.

חלק 2 מתוך 2: השכרה עם היסטוריית שכירות גרועה

 1. 1
  כלול מכתב נלווה עם בקשתך. לא תמיד תוכל לתקן את כל היסטוריית ההשכרה שלך. עם זאת, אתה יכול לנקוט בצעדים אחרים בכדי לטפל בהיסטוריה עם בעל הדירה הפוטנציאלי שלך. אם בקשתך לבית או לדירה כוללת הרשאה למשכיר לבצע בדיקת אשראי או היסטוריית שכירות, אז אתה כבר יודע במה הוא או היא עלולים להיתקל. אם יש לך היסטוריית אשראי או שכירות גרועה, אתה יכול לקחת אחריות על כל פגמים ברשומות שלך, להסביר את הנסיבות הסובבות ולהבטיח לבעל הדירה שתשלם תמיד שכר דירה בזמן למשך חוזה השכירות שלך באמצעות מכתב נלווה.
  • אל תאשים אחרים או התפלשו ברחמים עצמיים במכתב המקדים. שמור על המכתב תמציתי ועובדתי והצביע על דוגמאות קונקרטיות למקום בו היית שוכר אחראי.
 2. 2
  כלול הפניות. הסבר על הסיבות מאחורי היסטוריית ההשכרה הלקויה שלך יכול לעזור, אך להראות לבעל הבית הפוטנציאלי שאנשים אחרים סומכים עליך יגיע רחוק עוד יותר. נסה לקבל מכתבי המלצה מהבוס שלך, שותף לחדר הקודם, בעל בית אחרון אחרון וכו '.
  • הגשת מכתבי ההמלצה יחד עם מכתב הכיסוי שלך בבקשה יכולה גם להוות רושם ראשוני מיידי אצל בעל הדירה בנוגע לאופן שבו אתה מסודר וכמה אתה רציני לגבי ההשכרה.
  כשאתה מנסה לתקן היסטוריית שכירות גרועה
  כשאתה מנסה לתקן היסטוריית שכירות גרועה, חשוב שיהיו כל ההסכמים בכתב.
 3. 3
  מצא חותם שותף. בעלי בתים רבים מוכנים להתעלם מהיסטוריה של שכירות גרועה אם תוכלו למצוא חבר קרוב או קרוב משפחה עם אשראי טוב כדי לחתום איתכם על חוזה השכירות. חותם משותף לא ממש גר איתך כמו שותף לחדר אלא פשוט מסכים להישאר באחריות גם אם אתה פוגע ברכוש או לא משלם את שכר הדירה שלך.
  • בעיקרו של דבר, חותם משותף מסכים לקחת על עצמו תשלומים אם אינך מצליח לבצע אותם או סיכונים המשפיעים על האשראי שלו.
  • לעולם אל תנצל מישהו שמסכים לחתום על חוזה שכירות עבורך.
  • זוהי אפשרות טובה גם לשוכר בפעם הראשונה שבעייתו היא היעדר היסטוריית שכירות לעומת רעה.
 4. 4
  הציעו לשלם מראש או פיקדון גדול יותר. בסופו של יום, בעל הבית פשוט רוצה לקבל את שכר הדירה שלך בזמן. הצעה לשלם חודשיים או שלושה דמי שכירות מראש (או לאפשר למשכיר לשמור פיקדון גדול יותר) יכולה לסייע להרגיע את המשכיר שאתה רציני באחריות ההשכרה.
 5. 5
  הציעו לשלם יותר בשכר דירה. ייתכן שלרוב האנשים לא יהיה חודש או שלושה דמי שכירות לתשלום מראש. עם זאת, אתה יכול גם להציע לשלם קצת יותר על שכר הדירה החודשי שלך. אפילו הצעה לשלם 19 אירו נוספים בכל חודש שווה תוספת של 220 אירו למשכיר במשך חכירה של 12 חודשים.
 6. 6
  ספק הוכחת העסקה. הצגת הבעל הבית הוכחה לתעסוקה ותלושי שכר בכדי לאמת את הכנסותיך עשויה לעזור לשכנע אותו שאתה תהיה שוכר אמין. מכתב ההמלצה הנ"ל מהמנהל או המפקח שלך מועיל גם כאן. בקש ממנו לאמת את משך עבודתך ואת אחריותך בעבודה. הוכחת מהימנות אחרונה בהיבטים אחרים בחייך יכולה לעבוד לטובתך.
 7. 7
  הצע באמצעות תשלומים ישירים. אם הבעיה שלך תמיד הייתה לזכור לשלם את שכר הדירה שלך יותר מאשר לזמינות הכספים, אתה יכול להציע אמצעי תשלום ישיר עם בעל הדירה הפוטנציאלי שלך. מערכת זו תשלוף אוטומטית את סכום שכר הדירה מחשבון הבדיקה שלך בכל חודש מבלי שתידרש ממך כל עבודה, מלבד להבטיח שהסכום יישאר מספיק בחשבון כדי לכסות את שכר הדירה שלך.
  אם היסטוריית ההשכרה הגרועה שלך רודפת אותך
  אם היסטוריית ההשכרה הגרועה שלך רודפת אותך, תוכל לנקוט פעולה למחיקת ההיסטוריה השלילית ולהתחיל לבנות עתיד חיובי יותר.
 8. 8
  מצא שותף לחדר. אם כל השאר נכשלים ואתה עדיין לא יכול להעפיל מקום לבדך, נסה לשדרג להשכרה גדולה יותר ולמצוא שותף לחדר. שיתוף מטבח וסלון הוא לא תמיד אידיאלי, אך בעל בית ימצא שותף לדירה עם היסטוריית שכירות ואשראי מוצק בכל מה שקשור לאישור בקשתך.

טיפים

 • כשאתה מנסה לתקן היסטוריית שכירות גרועה, חשוב שיהיו כל ההסכמים בכתב.

אזהרות

 • לעולם אל תשלם במזומן כאשר אתה מנסה לתקן היסטוריית שכירות גרועה. אם בעל הבית הקודם שלך לא יקבל צ'ק אישי, השתמש בהמחאות בנקאיות מוסמכות או בהזמנות כסף. זה משאיר הוכחה קונקרטית ששילמת את הכסף המגיע במלואו.

שאלות ותשובות

 • יש לי פסקי דין ישנים מאוד, איך אוכל להסיר אותם?
  פנה אל בעל הדין ועבד תוכנית תשלום, זו הדרך הבטוחה ביותר להסיר אותה. עם זאת, בעלי פסק הדין נדרשים להגיש ניירת ולחדש את פסק הדין כל כמה זמן. אתה תמיד יכול לשבת לאחור, לשלב אצבעות ולקוות שבעל הדין יהיה עצלן מכדי לחדש את הדין.
שאלות ללא מענה
 • איך אוכל להסיר משהו שלא שילמתי עבורו מהיסטוריית השכירות שלי?
 • כיצד אוכל לתקן את היסטוריית השכירות שלי אם היא שגויה?
 • כיצד מישהו עם היסטוריה של נזק לרכוש יכול לגרום לבעל דירה להשכיר להם?
 • כיצד אוכל להשיג שכירות חדשה כאשר הסוכנים הקודמים נותנים לי התייחסות גרועה?
 • כמה זמן תישאר היסטורי של שכירות גרועה על האשראי שלי? האם ניתן לקבל אישור לדירה אם אני עדיין חייב את בעל הדירה שלי מדירה קודמת?

תגובות (2)

 • llarson
  עצה מעולה באמת כיצד להציג את עצמי בפני בעלי בתים פוטנציאליים. אני בהחלט אקבל מכתבי המלצה ואפצה עם בעל הבית הקודם שלי.
 • andrew76
  ידע הוא כוח. אני אוהב את המידע ועוזר לך לתת.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להקים שכר דירה לחוזה עצמו?
 2. איך לקנות בית בלי מתווך?
 3. איך לקנות בית נטוש?
 4. איך להציע הצעה על בית?
 5. כיצד לקבוע את שווי השוק לביתך?
 6. איך מסננים דיירים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail